Αστεία με θέμα τα videogames

milntov

Retro Member
Joined
12 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.581
Αντιδράσεις
1.500
Ειτε αστεια βιντεο ειτε φωτο που αφορουν τα videogames.

Eνα βιντεο που μου θυμισε την ελληνικη ταινια το κομπιουτερ του θανατου του 1987. Σε αυτη την περιπτωση πηγαινει ο Mr Bean μεσα σε βιντεοπαιχνιδι :fafoutis::fafoutis:

Ο Mr Bean στο Half-Life 2

 
Τελευταία επεξεργασία:
Aφου εχουμε την ξενη εκδοση του Μortal kombat (political kombat} με ξενους γνωστους ε δεν γινεται να λειπει και η δικια μας ελληνικη εκδοση με τους δικους μας γνωστους.

 
Μιας και γελαγαν με αυτο σε καναλι στο youtube ας το βαλω και εδω.

Ε δεν χρειαζεται να γραφτει κατι εδω. Τοσα χρονια με retro gaming καποιοι retro gamers ξερουν τι σημαινει για αυτους πραγματικο retro arcade gaming και αυτες οι αντιδρασεις οπως αυτη του μπαμπα στην φωτο ειναι αναμενομενες :fafoutis::fafoutis::fafoutis:

Arcades.png
 
βλέπαμε χθες το ματς και πετάει ο φίλος μου στο τέλος, Soldier Φορτούνης

ξεραθηκαμε.
 
Γέλασα με τις 2 παραπάνω διαφημίσεις παρόλο που σήμερα δεν θα ήταν αποδεχτές! Άλλωστε και εμείς πλέον δεν είμαστε...εντός εποχής σε σχέση με τους νέους!
Η τελευταία όμως φωτογραφία δεν είναι αστεία αλλά πραγματικότητα που βιώνει κανείς σε οποιαδήποτε πλατφόρμα, κονσόλες και υπολογιστές αφού υπάρχει τεράστια διαθεσιμότητα, τέτοια που απλά δεν ξέρεις τι να διαλέξεις και απλά αναλώνεσαι στην διαδικασία επιλογής! Το έχω πάθει και εγώ όταν καταφέρνω και κατεβαίνω στο playroom μου!
 
Γέλασα με τις 2 παραπάνω διαφημίσεις παρόλο που σήμερα δεν θα ήταν αποδεχτές! Άλλωστε και εμείς πλέον δεν είμαστε...εντός εποχής σε σχέση με τους νέους!
Η τελευταία όμως φωτογραφία δεν είναι αστεία αλλά πραγματικότητα που βιώνει κανείς σε οποιαδήποτε πλατφόρμα, κονσόλες και υπολογιστές αφού υπάρχει τεράστια διαθεσιμότητα, τέτοια που απλά δεν ξέρεις τι να διαλέξεις και απλά αναλώνεσαι στην διαδικασία επιλογής! Το έχω πάθει και εγώ όταν καταφέρνω και κατεβαίνω στο playroom μου!
Χαίρομαι που σ έκαναν να γελάσεις, άλλωστε το thread έχει χιουμοριστικό χαρακτήρα…Η δεύτερη μου θυμίζει εμάς τις γυναίκες μπροστά σε μια τίγκα στα ρούχα ντουλάπα και που για κάποιο περίεργο λόγο ποτέ δεν βρίσκουμε τι να φορέσουμε και παραπονιόμαστε. Ε κ αυτόν τον παραλληλισμό τον βρήκα αστείο Ρ:
 
Πίσω
Μπλουζα