Περιοδικό "TV TAXI"

snakeyes08

RetroActive
TV TAXI (1996-1997?)


Εκδότης: ?



Πρώτο τεύχος (1): ?



Τελευταίο τεύχος (?): ?


 


Δ/νση περιοδικού:


Ένα βραχύβιο περιοδικό για την τηλεόραση, από τα πρώτα που έβαζαν δώρο CD. Σύντομα θ'ανεβάσω φωτό από τα εξώφυλλα των CD
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλιστα στη διαφημιστική καμπάνια πρωταγωνιστούσε ο Μάρκος Σεφερλής που παρουσίαζε εκείνη την περίοδο το TAXI στον ΑΝΤ1. Η τιμή του περιοδικού ήταν λίγο τσιμπημένη σε σχέση με τα υπόλοιπα της εποχής λόγω των CD.
 
Panagiotis είπε:
Μάλιστα στη διαφημιστική καμπάνια πρωταγωνιστούσε ο Μάρκος Σεφερλής που παρουσίαζε εκείνη την περίοδο το TAXI στον ΑΝΤ1. Η τιμή του περιοδικού ήταν λίγο τσιμπημένη σε σχέση με τα υπόλοιπα της εποχής λόγω των CD.
Κι έλεγα ότι κάτι μου διέφευγε...

Respect! :bow:
 
Πολύ ενδιαφέρον! Εγώ δεν το θυμάμαι... Αλλά για ρίξε όποτε μπορέσεις κάνα εξώφυλλο να πάρουμε μια γεύση σα περίεργα παιδάκια που είμαστε! :D
 
Εξώφυλλα από το περιοδικό δε νομίζω να εχω

Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω κάποια CD του περιοδικού.

Update:

Οι φωτό των CD που σας έλεγα

P4010019.jpg


P4010015.jpg


P4010017.jpg


P4010022.jpg


P4010021.jpg


P4010020.jpg


P4010020.jpg

P4010019.jpg

P4010015.jpg

P4010017.jpg

P4010022.jpg

P4010021.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εκει που παω να κλειδωσω την αποθηκη....Εχω εξωφυλλο με Μάριο Αθανασίου και τη δημοσιογραφο Πηνελόπη Γαβρά ( ;) . Άντε βρες τα τωρα....Αχ αχ....
 
Μπα οχι με το θεμα του φορουμ αλλα με το θεμα της ιστοριας της ελληνικης τουβουλας μας.
 
mhmerotategiatipino είπε:
Μπα οχι με το θεμα του φορουμ αλλα με το θεμα της ιστοριας της ελληνικης τουβουλας μας.
Το σχεδον αγνωστο περιοδικο "TV taxi" που βγηκε το 96-97 ειναι κομματι της ιστοριας της ελληνικης τηλεορασης? Ημαρτον!
 
Μετά από καιρό ... κάνω επίσημη επανεμφάνιση για να πω αυτό:

Το περιοδικό αυτό είναι 3 με 5 χρόνια εκτός των χρονολογιών που αφορούν το φόρουμ, οπότε νομίζω ότι η όποια κουβέντα θα πρέπει να γίνει σε τουλάχιστον 5 χρονάκια, πρώτα ο Θεός και καλά νά 'μαστε...!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μετά από καιρό ... κάνω επίσημη επανεμφάνιση για να πω αυτό:

Το περιοδικό αυτό είναι 3 με 5 χρόνια εκτός των χρονολογιών που αφορούν το φόρουμ, οπότε νομίζω ότι η όποια κουβέντα θα πρέπει να γίνει σε τουλάχιστον 5 χρονάκια, πρώτα ο Θεός και καλά νά 'μαστε...!!!
ο καιρος κυλα σαν το νερο,οχι 5 αλλα 14 περασαν ,μπορει να γινει ανετα πια
 
Πίσω
Μπλουζα