Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Bibi-bo Μέρος 5ο

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Bibi-bo Μέρος 5ο

Κορίτσια σας παρουσιάζω και την δική μου bibi-bo την οποία απέκτησα πρόσφατα! Δεν την απέκτησα ακριβώς ολόκληρη αλλά μονο το κεφάλι. Το σώμα είναι μια προσφορά από μια Sindy Pedigree. Επίσης και η στολή μπαλαρίνας είναι της Sindy. Δεν περίμενα ότι θα έβρισκα πρώτης περιόδου!!!

sigpicΜε ποιό δικαίωμα η ζωή μπαίνει ανάμεσα σε μας και τα όνειρά μας; ''Μαφάλντα''

Bibi-bo Μέρος 4ο

Καλή μου abbey είναι πανέμορφη και σπάνια γιατί λίγες της Α΄περιόδου είχαν αφέλειες!Το σώμα της Sindy είναι υπέροχο πολύ καλύτερα φτιαγμένο από της bibi-bo και για αυτό και αντέχει περισσότερο!Της ταιριάζει τέλεια!Να τη χαίρεσαι,είναι υπέροχη!!!
    Τελευταία επεξεργασία από rapunjel; 14-09-2010, 22:13.
    :sweet_kiss:

Σχόλιο

Καλή μου abbey υπέροχη η ΒΙΒΙ ΒΟ σου!! Να τη χαίρεσαι!! Πανέμορφο και πολύ γλυκό προσωπάκι!!!
      Rapunjelaki μου πάλι έγραψες!! Καταπληκτικό και το καινούριο δαντελένιο συνολάκι!!!
      '' Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί υπέρ σου.'' Αλχημιστής Paulo Coelho

Σχόλιο

Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
        Η Ανθισμένη φορά το σύνολο γραφείο...

Σχόλιο

Καλή μου Rapunjel πάλι μου το αλλάζεις το ΤΟΡ1000!!! Καλά το σακάκι και το μπλουζάκι δεν παίζονται !!! Η δε φουστίτσα...δε θα παίρνει ο προϊστάμενος τα μάτια του από πάνω της!!
          '' Όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί υπέρ σου.'' Αλχημιστής Paulo Coelho

Σχόλιο

Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
            Για τους άτακτους διευθυντές η Νόρα φοράει το σύνολο γραφείο 2,μία παραλλαγή του προηγούμενου...

Σχόλιο

Rapunjel μου αγαπημενη πρεπει να μαζεψουμε ολες τις δημιουργιες σου σε ενα Bibi-bo-VOGUE, σε ενα Bibi-bo-MarieClaire ή κατι τετοιο τελος παντων!!!

Και μετα τις πανεμορφες κουκλες των κοριτσιων και μιας και ειδα το ομορφο βιντεο που μας ποσταρε η Δωροθεα μας, με την Σιντυ μπαλαρινα και το active body της, σας ποσταρω κι εγω την μοναδικη Bibi-bo που εχω απο την Α περιοδο, με το λευκο της χρωμα!
              Εχει το νεο της σωματακι active body sindy pedigree, στο οποιο μεταμοσχευσα τα ποδια απο το προηγουμε basic body που ειχε.

Και επειδη η δωρεα οργανων ειναι μια ακρως χρησιμη και γενναιοδωρη κινηση που ομορφαινει τον, πολλες φορες, γκριζο κοσμο μας, η Bibi-bo για να το γιορτασει εβαλε υπεροχα ρουχα Στεφι Λοβ χαρισμενα απο ενα αγαπημενο φιλαρακι

Τα παπουτσακια ειναι οριτζιναλ μπαλαρινικα Σιντυ πεντιγκρι.
              Τελευταία επεξεργασία από Αναστασια; 25-09-2010, 00:41. Λόγος: παπουτσακια
              Every day I study ways of Reduction, Reuse, Recycling and Recovery.
              http://www.persephone-dragonfly.com

Σχόλιο

Bibi-bo Μέρος 4ο

Λατρεμένη Αναστασία σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Υπέροχη η bibi-bo σου και υπέροχη δουλειά έκανες με τα πόδια της κούκλας!Έχει μια απίστευτη φινέτσα!Να τη χαίρεσαι!
                Η Ανθισμένη φορά το μαντό Τζάκι...

Σχόλιο

Με γεια σας κοριτσάκια μου!! Αναστασία μου τέλεια και η κουκλίτσα και το ρουχαλάκι!! Νομίζω είναι από τη σειρά Las Vegas ε; Rapunjel μου ουαου! Και η ίδια η Τζάκι θα το ζήλευε...

Σχόλιο

Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ!Δεν ξέρω αν η ίδια η Τζάκι θα το ζήλευε αλλά μόλις το έφτιαξα εκείνη μου θύμισε!
                    Η Ιωαλιάννα φορά το σύνολο buenos dies...

Σχόλιο

Εργασία...
                    X