Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Σχολικές Ποδιές

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Σχολικές Ποδιές

Πρεπει να γραψω για τις μπλε "Ποδιες".
    Πρεπει.
    Ναι τις προλαβα στις πρωτες ταξεις στο δημοτικο,ισοτητα στο σχολειο να μην κομπλαρουν τα αλλα παιδακια απο τα τρεντυ ρουχα των υπολοιπων.

Τελευταία επεξεργασία από stayros; 09-03-2016, 13:47. Λόγος: αποκατασταση φωτο
    We are relics protecting ruins...

Τις ποδιές τις πρόλαβα και μάλιστα σε όλο το Δημοτικό.

Θυμάμαι και τις αποβολές στο Λύκειο για τις μπλούζες των Iron Maiden. Βλέπετε ο Έντυ φόβιζε τους θρησκόληπτους καθηγητές της εποχής μου αφάνταστα.........

Σχόλιο

Σχολικες Ποδιες

Επισυνάπτω μια έντυπη διαφήμηση της ποδιάς Λάουρα ΠΕΙΡΑΪΚΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΗΣ
      Τελευταία επεξεργασία από Kambia; 09-03-2016, 12:02. Λόγος: αποκατάσταση εικόνας
      AMER...DELEARIS...

Σχόλιο

krios ξανακανε μια προσπαθεια με την εικονα γιατι δεν μπηκε

Retromaniax Rules

Σχόλιο

περιμένω κάποιον αγαπητό ρετρομάνιακ μάλλον τον wally να μου πει πως θα γίνει να το διορθώσω. προς το παρόν οι φωτο που ανέβασα υπάρχουν στο άλμπουμ του προφίλ μου. Έχω και κάτι αντικείμενα, αν θέλετε μπείτε να τα δείτε. μέχρι και το σπαστό ποτηράκι που είχαμε για να πίνουμε νερό στο δημοτικό.
          Τελευταία επεξεργασία από krios; 14-05-2009, 20:50.
          AMER...DELEARIS...

Σχόλιο

Τώρα είναι οκ!!!

Σπαστό ποτηράκι;;; Εμένα μου έσπαγε πριν φτάσω στο σχολείο..
            Στην καλύτερη περίπτωση να κρατούσε μιά βδομάδα...
            sigpic

Σχόλιο

Κι εγώ πρόλαβα τις ποδιές, μάλιστα στο νηπιαγωγείο φορούσαν τα κοριτσάκια ροζ και τα αγοράκια μπλέ υποχρεωτικά, αλλα επειδή δεν μ άρεσε το ροζ πήγαινα στο νηπιαγωγείο με τα ...πολιτικά! και στο δημοτικό είχαμε ποδιές, δεν έιχα προβλημα μου ψιλοάρεσαν κιόλας θα έλεγα!!! Στο γυμνάσιο η θρησκόληπτη αλλά πολύ καλή και ως καθηγήτρια και ως άνθρωπος θρησκευτικός μας, ήθελε την ωρα των θρησκευτικών να φοράμε φούστες. Δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί...
              sigpic

Σχόλιο

Ξέχασα να αναφέρω ότι εκτός της ποδιάς έπρεπε να φοράμε και κορδέλα λευκή και λευκό γιακαδάκι πάνω από το γιακά της ποδιάς. Η ποδιά του Τσέλιου ήταν πάντως πρωτοποριακή γιατί συνοδευόταν από λευκή γραβατούλα με δύο λοξές μπλε ρίγες.
                AMER...DELEARIS...

Σχόλιο

Αραγε την εχει κρατησει η μανα μου την δικη μου?
                  Τελευταία επεξεργασία από stayros; 09-03-2016, 13:26. Λόγος: αποκατασταση φωτο

Retromaniax Rules

Σχόλιο

οι μπλε ποδιες...

για οσους δεν τις προλαβαν και για οσους θελουν να αναπολησουν...
                    Τελευταία επεξεργασία από Kambia; 09-03-2016, 15:56. Λόγος: Αποκατάσταση εικόνας

Σχόλιο

Εργασία...
                    X