Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Collapse
Αυτό είναι καρφιτσωμένο θέμα.
X
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Αρχικά δημοσιευμένο από ioli1453 Προβολή Post
    Μηπως ξερει κανεις τι κανει σημερα η ηθοποιος Αθηνά Ζαφόλια?
    Μηπως ξερει κανεις τιποτα?
    Τελευταια φορα την ειδα σε καποιο σηριαλ τη δεκαετια του 90 και απο τοτε δεν την ξαναειδα.
    Θα ηθελα πολυ να μαθω γιαυτην που βρισκεται σημερα.
    Ξέρω πως έχει παντρευτεί τον Γιάννη Μόρτζο. Να υποθέσω πως λόγω γάμου και παιδιών αποσύρθηκε από τα καλλιτεχνικά? Εξάλλου πάντα ο Μόρτζος είχε μια πολυποίκιλη δραστηριότητα

Σχόλιο

• Επίσης ξέρει κανείς που βρίσκεται και τι κάνει η Χαριτίνη Καρόλου?

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από thanos75 Προβολή Post
        Ξέρω πως έχει παντρευτεί τον Γιάννη Μόρτζο. Να υποθέσω πως λόγω γάμου και παιδιών αποσύρθηκε από τα καλλιτεχνικά? Εξάλλου πάντα ο Μόρτζος είχε μια πολυποίκιλη δραστηριότητα
        Θανο σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες που μου εδωσες για την Αθηνα Ζαφολια.
        Δεν ηξερα οτι ειναι η συζυγος του Γιαννη Μορτζου τωρα απο σενα το μαθαινω.
        Με τον Γιαννη Μορτζο εχουν παιξει και μαζι στο θεατρο της Δευτερας στο θεατρικο εργο Ταξιτζης σε δυο πιατσες.
        Μαλλον θα αποσυρθηκε λογω οικογενειας οπως λες κι εσυ παντως τελευταια φορα εγω την ειδα στο ροζ συννεφακι του mega.
        Κριμα που αποσυρθηκε παντως.

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από tonytony Προβολή Post
          Επίσης ξέρει κανείς που βρίσκεται και τι κάνει η Χαριτίνη Καρόλου?
          Zει πάντως,διότι είχε παρευρεθεί στην κηδεία της Καίτης Λαμπροπούλου.
          Άρα πρέπει να είναι και στην υγεία της σχετικά καλά.

Σχόλιο

• Πριν απο εναν χρονο, μπορει και περισσοτερο, ειχα ακουσει για τα τεραστια οικονομικα προβληματα που αντιμετωπιζε η αγαπημενη ηθοποιος, Χαριτινη Καρολου.
            Η ειρωνια ειναι οτι στις ταινιες της ειχε παντα ρολους οικονομικα ευκαταστατης γυναικας και ετσι ειχε περασει στη δικη μου συνειδηση.
            Και σε καποιων αλλων τη συνειδηση, ισως....
            Initials B.B.

Σχόλιο

• Να ρωτήσω και πάλι αν γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά με τη Μαρία Βούλγαρη[την ηθοποιό που έπαιζε το ρόλο της Βούλας στον ''Ατσίδα'' που τελικά παντρεύτηκε ο Ηλιόπουλος στην ταινία] και έπαιζε και στην ταινία:''Έξω οι κλέφτες'' το τόλο της Τριανταφυλλιάς Αδάμαντα[αδελφής του Ορέστη Μακρή].

Σχόλιο

• Διαβασα σημερα στην κορινθιακη εφημεριδα Νικηφορου Αναγνωσμα καποια νεα για τη μεγαλη μας τραγουδιστρια Τζενη Βανου.
                Η Τζενη αντιμετωπιζει αυτη τη στιγμη πολυ μεγαλα οικονομικα προβληματα. Πριν απο μερικα χρονια υποθηκευσε το σπιτι της για να μπορεσει να ανοιξει ενα Μινι - Μαρκετ. Το μαγαζι αυτο το ανοιξε με την ονομασια Τζενη Μαρκετ, αλλα ειχε μηδενικη κινηση και πριν απο λιγο καιρο εκλεισε.
                Ετσι τωρα η τραγουδιστρια κινδυνευει να χασει το σπιτι της.
                Πραγματικα, πολυ λυπηρο!
                Initials B.B.

Σχόλιο

• Ο Θόδωρος Κατσαδράμης;

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από bambinella 100 Προβολή Post
                    ..Πριν απο μερικα χρονια υποθηκευσε το σπιτι της για να μπορεσει να ανοιξει ενα Μινι - Μαρκετ. Το μαγαζι αυτο το ανοιξε με την ονομασια Τζενη Μαρκετ, αλλα ειχε μηδενικη κινηση και πριν απο λιγο καιρο εκλεισε...
                    Το Μινι - Μαρκετ που έκλεισε...
                    Πόσα σου πήρε ο ουρανός

Σχόλιο

• Ο Θοδωρος Κατσαδραμης υπηρξε για καμποσα χρονια συζυγος της Καιτης Παπανικα. Εχουν χωρισει εδω και καιρο και απο οσο ξερω, ο Θοδωρος ειναι σημερα 82 χρονων.
                      Aretara, ευχαριστουμε για τη φωτογραφια!
                      Initials B.B.

Σχόλιο

Εργασία...
                      X