Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Collapse
Αυτό είναι καρφιτσωμένο θέμα.
X
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• εχω την απορια που να βρισκονται σημερα οι ,γιαννης κατρανης,παυλος λιαρος,θοδωρος κατσαδραμης..

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από peterpapas Προβολή Post
      εχω την απορια που να βρισκονται σημερα οι ,γιαννης κατρανης,παυλος λιαρος,θοδωρος κατσαδραμης..
      Ο Παύλος Λιάρος διατηρεί θίασο και δίνει παραστάσεις ανά την Ελλάδα, όπως δείχνει και το σχετικό link. Υπάρχει μάλιστα και σχετική συνέντευξη που όμως για τεχνικούς λόγους δεν μπόρεσα να δω.

Πληροφορίες για τον Θόδωρο Κατσαδράμη με πρόσφατη φωτογραφία του, αλλά και για την Καίτη Παπανίκα, εδώ.

Ο Γιάννης Κατράνης, τέλος, διαμένει πλέον στην Στυλίδα σύμφωνα με αυτήν την πηγή.
      Τελευταία επεξεργασία από ARETARA; 15-05-2012, 10:51.
      Η αγάπη είναι δίκοπο μαχαίρι

Σχόλιο

• Το πως είναι σήμερα η Νίκη Λινάρδου, μπορείτε να το δείτε εδώ. Ζει και είναι μια χαρά. Να ρωτήσω πάλι κάτι. Τι απέγινε ο Μιχάλης Αρσένης, ο συμπαθής γερούλης που έκανε τον κουφό ιδιοκτήτη γραφείου τελετών στην ταινία "The... κόπανοι" του Γιώργου Κωνσταντίνου και τον μπαρμπα-Μήτσο στην ταινία "Η μεγάλη απόφραξη"; Αν ζει, θα είναι 90 ετών και λογικά θα έχει αποσυρθεί από τα καλλιτεχνικά. Ο Θόδωρος Έξαρχος αναφέρει ότι έχει γεννηθεί το 1922.

Σχόλιο

• Μια χαρα ειναι η Νικη Λιναρδου. Μακαρι ολες να δειχνουμε τοσο νεες και ωραιες οταν θα μεγαλωσουμε....
          Initials B.B.

Σχόλιο

• η ζωζω ειναι γεννημενη το 1930 ηταν συμμαθητρια με τι γιαγια μου και μαλιστα διπλανες στο ιδιο θρανιο και το ξερω καλα

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από hivthess Προβολή Post
              η ζωζω ειναι γεννημενη το 1930 ηταν συμμαθητρια με τι γιαγια μου και μαλιστα διπλανες στο ιδιο θρανιο και το ξερω καλα
              Αν εννοείς τη Ζωζώ Σαπουντζάκη, είναι γεννημένη το 1933. Επίσης, σχετικά με το Μιχάλη Αρσένη, ρώτησα τη Νέλλη Γκίνη και δεν ήξερε κάτι, ενώ έχω ρωτήσει το Θανάση (Θάνο) Παπαδόπουλο και τον Γιάννη Καλατζόπουλο. Έχω ήδη ρωτήσει τον Γιάννη Καλατζόπουλο για την αδερφή του τη Μίρκα και περιμένω απάντηση και από την ίδια. Έχω ρωτήσει και το Μάκη Δελαπόρτα για τη Σιμόνη Κυριακίδου. Περιμένω απαντήσεις.

Αρχικά δημοσιευμένο από bambinella 100 Προβολή Post
              Εγω πριν απο εναν χρονο περιπου ειχα διαβασει για την Υβοννη Βλαδιμηρου οτι ειχε φτασει σε παρα πολυ προχωρημενη ηλικια. Δυστυχως, δεν εγραφε τιποτε περισσοτερο εκεινο το σαιτ.
              Έχεις βρει κάτι νεότερο? Θυμάσαι ποιο σάιτ ήταν για να μας το παραθέσεις? Θα είναι πολύ ενδιαφέρον, γιατί κι εγώ ψάχνω και δεν μπορώ να βρω κάτι. Θα κάνω μια προσπάθεια και στο σπίτι του ηθοποιού.
              Τελευταία επεξεργασία από Kambia; 17-05-2012, 14:33. Λόγος: συνεχόμενα ποστ

Σχόλιο

• Οχι Τασουλη, δυστυχως δε θυμαμαι το σαϊτ. Εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και αν το θυμομουνα, θα το ειχα σιγουρα παραθεσει τη στιγμη που εγραψα το σχολιο για την Υβοννη Βλαδιμηρου.
                Initials B.B.

Σχόλιο

• Μήπως θυμάσαι κάτι χαρακτηριστικό από αυτό το σάιτ μήπως μπορέσουμε να το βρούμε; Σε τι αναφερόταν και έλεγε για την Υβόννη Βλαδιμήρου; Κάποια τιμητική εκδήλωση;

Σχόλιο

• Αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ειχε πληροφοριες και για μερικους ηθοποιους ακομα. Ειχα διαβασει και καποια πραγματα για τον Τασο Γιαννοπουλο εκει.
                    Αν αυτο ειχε γινει πιο προσφατα, θα το θυμομουν σιγουρα, αλλα νομιζω πως οταν το διαβασα δεν ειχα ανοιξει ακομη το συγκεκριμενο θεμα γι' αυτο και δεν εδωσα ιδιαιτερη βαση.
                    Initials B.B.

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από bambinella 100 Προβολή Post
                      Εδω υπαρχει ολο το βιογραφικο του Δημητρη Ποταμιτη. Ενος ανθρωπου που εφυγε νωρις απο αυτη τη ζωη....

http://el.wikipedia.org/wiki/Δημήτρης_Ποταμίτης
                      δεν νομιζω να πεθανε απο aids παντως γιατι το μεταξα δεν εχει μοναδα ειδικων λοιμωξεων οποτε μαλλον απο καρκινο θα πηγε ο ανθρωπος και οπως βλεπετε απο το username μου τα ξερω καλα αυτα τα πραγματα

Σχόλιο

Εργασία...
                      X