Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

Αισθησιακές ταινίες στο Alter και το Star

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Αισθησιακές ταινίες στο Alter και το Star

Μια περίοδο έδειχναν κάθε βράδυ σχεδόν αισθησιακες ταινιες (soft τσοντες).

Ιστορία έχει γράψει η εμμανουελα στο διάστημα. Επίσης έπαιζε πολύ ο αόρατος άνθρωπος, το τηλεκοντρολ (στηριγμένο στο click του manara) και η Justine η παρθενοπιπιτσα μαθητευόμενη αρχαιολόγος.

Ψάχνω όμως μια άλλη ταινία που μου είχε κάνει εντύπωση τότε. Ίσως ήταν γαλλική, δεν είμαι σίγουρος, με κάτι χακερς και καλά. Και αυτή στο ίδιο στυλ αλλά μου είχε φανεί πως είχε πολύ όμορφες κοπέλες. Επίσης νομίζω οι άντρες ήταν κάπως μικροκαμωμενοι.

Θυμάται κανείς;

Θυμαμαι πολλες εικονες απο τετοιες φτηνοπαραγωγες που επαιζαν εκεινη την εποχη με σχεδον αγνωστους πρωταγωνιστες (ξεχνιουνται;; ) . Στο imdb ενας σχολιαστης τις ονομαζει 90's skin flicks αλλα δεν ξερω αν ειναι καθολικος ορος. Τετοιες δεν ηταν μονο softcore τσοντες, αλλα εκαναν φιλοτιμες προσπαθειες να περασουν και σαν σοβαρα θριλερακια με δραση και ίντριγκα. Τα σεναρια βεβαια ηταν υποτυπωδη και περιειχαν 2-3 αισθησιακες σκηνες που δεν κολλουσαν απαραιτητα με το σεναριο

Ονοματα που θυμαμαι ηταν Tracy Scoggins και Jodie Fisher. Ηταν και μια ξανθουλα που την ειχα πετυχει σε 2-3 τετοιες ταινιες. Συγκεκριμενα τη θυμαμαι σε μια σκηνη.... αυτοϊκανοποίησης και φαντασιωσης
    Τελευταία επεξεργασία από Rakeesh; 15-01-2012, 14:12.
    '90s for ever!!

~ Welcome to the club ~

Σχόλιο

Είχαν βάλει τότε στο Άλτερ και μια ταινία με τον Φρέντυ Κρούγκερ, παρόμοιας αισθητικής. Δηλαδή γυρισμένη σε βίντεο με διάφορες ερωτικές σκηνές, που δεν κολλούσαν με την υπόθεση ( η οποία έτσι και αλλιώς, ήταν για κλάματα). Δυστυχώς, δεν μπόρεσα να βρω τίτλο...
      A Man's got to know his limitations

Σχόλιο

Αρχικά δημοσιευμένο από RIO Προβολή Post
        Είχαν βάλει τότε στο Άλτερ και μια ταινία με τον Φρέντυ Κρούγκερ, παρόμοιας αισθητικής. Δηλαδή γυρισμένη σε βίντεο με διάφορες ερωτικές σκηνές, που δεν κολλούσαν με την υπόθεση ( η οποία έτσι και αλλιώς, ήταν για κλάματα). Δυστυχώς, δεν μπόρεσα να βρω τίτλο...
        χαχαχαχαχα φιλε Rio ευχαριστω που με θυμησες αυτη την ταινια και εχω σκασει στα γελια.Την ειχα δει και γω και το για κλαματα που ειπες ειναι πολυ soft χαρακτηρισμος.
        No Metalcandyman,No Party
        NINTENDO and ARCADE Maniac Since 1988

Σχόλιο

το πιο γελοιο που θυμαμαι απο αυτες τις ταινιες απο το λιγο που πετυχαινα ηταν οτι σε αρκετες σκηνες εβγαζε την ενδειξη οτι για να το παρακολουθησεις θελεις ειδικα 3-d γυαλια (ναι τρεχα να βρεις στις 3 η ωρα το βραδυ) αυτες οι ταινιες με τον αορατο ανθρωπο ηταν εντελως fail πραγματικα περισοτερο γελιο προκαλουσαν σε οποιον τις εβλεπε

Σχόλιο

Θα σας θυμίσουν διάφορα τα παρακάτω βίντεο

http://www.youtube.com/watch?v=hdErxCig0ac
            http://www.youtube.com/watch?v=uPNJV_8I1sM

Από τίτλους τώρα:
            Click: The Body Beautiful
            The erotic misadevntures of the Invisible Man

Δεν ξέρω για ποιο λόγο, αλλά είχα την αίσθηση πως αυτές οι ταινίες ήταν γυρισμένες στα early-90s και κάμποσα χρόνια μετά.
            Destroy him my robots!!

Σχόλιο

Nα θυμίσω και την αντίστοιχη ερωτική παρωδία του James Bond για όσους δεν θυμούνται, με πρωταγωνιστή τον γνωστό μουστακαλή από παρόμοιες παραγωγές.
              Επίσης η Gabriella Hall υπήρξε εφηβική φαντασίωση.
              Συνημμένα Αρχεία
              Βάζω σταυρό για υπογραφή +

Σχόλιο

τωρα που το θυμηθηκα θυμαμαι μια ταινια με καποιους που επαιζαν μπιλιαρδο και οταν καποιος εβαζε μεσα μια μπιλια επρεπε να πει μια ερωτικη ιστορια ειχε παιξει και στο τοτε seven αν θυμαμαι καλα

Σχόλιο

Αρχικά δημοσιευμένο από metalcandyman Προβολή Post
                  χαχαχαχαχα φιλε Rio ευχαριστω που με θυμησες αυτη την ταινια και εχω σκασει στα γελια.Την ειχα δει και γω και το για κλαματα που ειπες ειναι πολυ soft χαρακτηρισμος.
                  Είπα και γω, δεν είμαι ο μόνος που είχε την "τύχη" να δει αυτό το "έπος".... Στο Σταρ, έβαζε και μια ταινία με τον αόρατο εραστή, σε κινούμενα σχέδια...
                  A Man's got to know his limitations

Σχόλιο

Αυτή η Εμμανουέλα στο διάστημα ήταν φωτιά και λαύρα!! Είχε κάνει και ένα πέρασμα σε μια σκηνή στο "Liar Liar" με τον Carrey (στην σκηνή μέσα στο ασανσέρ!!). Δεν θυμάμαι όνομα δυστυχώς... αλλά θυμάμαι διαστάσεις χαχαχα!!!
                    Better to save the mystery than surrender to the secret...

Σχόλιο

Εργασία...
                    X