Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Ροζ Πάνθηρας - Pink Panther (1964)

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Ροζ Πάνθηρας - Pink Panther (1964)

τουρουν τουρουν - τουρουν τουρουν τουρουν τουρουν τουρουουουν - τουρουρουρουρουν (η μουσική) ΛΟΛ
    "Όσοι νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, εκνευρίζουνε εμάς που τα ξέρουμε"

Νομιζω πως ο ηρωας τελικα ηταν ο τερμιτης αυτος εβγαζε το περισοτερο γελιο!!!!

Σχόλιο

Ο Αardvark με το μυρμήγκι. Θεός της γκάφας!
      [URL="http://www.retromaniax.gr/vb/faq.php"]Οι Κανονισμοί του Greek Retro Maniax[/URL]

Σχόλιο

Όπου ψάχνω μου βγαίνει η ταινία με τον Peter Sellers!
        Τελευταία επεξεργασία από Kambia; 02-12-2009, 11:43. Λόγος: ερωτηση για τορρεντ

Σχόλιο

Ροζ Πανθηρ...Το καλυτερο μου κινουμενο σχεδιο οταν παιζοταν!
          παντως ο μυρμιγκοφαγος δεν μου αρεσε ιδιαιτερα, προτιμουσα τον επιθεωρητη. Αργοτερα ειδα και την ταινια και καταλαβα οτι ηταν ο Π.Σελερς...Πιο αστειος ο Ντε Φυνες του Φαντομα παντως...
          Και ολα τα λεφτα φυσικα η μουσικη του Χενρυ Μαντσινι.
          (Θυμαστε εκεινο το επεισοδιο οπου ο ροζ πανθηρ προσπαθουσε να διευθυνει την ορχηστρα για να εκτελεσει τη μουσικη αυτη και οταν μετα απο πολλους κοπους το καταφερε, τον χειροκροτησε μονο ο..Χενρυ Μαντσινι?

Σχόλιο

Το πιο αστείο επεισόδιο που μπορώ να θυμηθώ ήταν αυτό που προσπαθούσε να διασχίσει με κάθε τρόπο έναν δρόμο. Οταν ήταν στο πεζοδρόμιο δεν υπήρχε ψυχή και οταν πατούσε το πόδι του στον δρόμο γινόταν αμέσως κυκλοφοριακό χάος!
            www.telonio-reviews.blogspot.gr

Σχόλιο

Το πιο χαρακτηριστικό επεισόδιο για μένα ήταν αυτό με την μάγισσα (pink-a-rella), όπως και το άλλο με την μύγα που ήξερε καράτε (a fly in the pink)!!!

Pink-a-rella
              Επικίνδυνα φορτισμένο retronio!!!

Σχόλιο

Καλά...Εγώ πιστεύω πως το ποιο απίστευτο επεισόδιο είναι αυτό με τον τερμίτη.. Δεν τολμώ να αναφέρω τίποτα άλλο...Απίστευτο...
                Έχω και την τύχη να είμαι κάτοχος του original ροζ box όλων των επεισοδείων

Σχόλιο

Έχω και την τύχη να είμαι κάτοχος του original ροζ box όλων των επεισοδείων
                  me too!!!
                  Επικίνδυνα φορτισμένο retronio!!!

Σχόλιο

ΚΟΥ-ΚΟΥΟΥ με το ρολοι τοιχου και το πτηνο.

Σχόλιο

Εργασία...
                    X