Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Μαριάννα Ρουσάκη

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Μαριάννα Ρουσάκη

Συμμετείχε στην κωμική σειρά Πάτερ ημών στο ρόλο της μεγάλης κόρης του Κ. Καρρά. Αργότερα πήρε μέρος στη σειρά Υπεράνω όλων η πατρίς με τον Κωνσταντίνο Καζάκο στο Σκάι (σημερινό alpha).

Τι έγινε μετά η ηθοποιός αυτή?

Νομίζω την είχα δει πρόσφατα σε κατάστημα με παπούτσια, ήταν υπάλληλος.

Σχόλιο

Έχει παίξει και σε άλλες σειρές η Μαριάννα, όπως στο Ντόλτσε Βίτα και την Παλίρροια.Την είχα συναντήσει πριν πολλά χρόνια ,το 1998 ,δούλευε στην Κηφισιά σε ένα καφέ μπαρ.Από τότε δυστυχώς έχω χάσει κάθε επαφή.
      @DianaTheSuperstar91 θυμάσαι περίπου που την είδες ; Πηγαίναμε 7 χρόνια μαζί σχολείο.Σε 2 εβδομάδες κάνουμε ένα reunion και την ψάχνουμε !

Σχόλιο

Εγώ κάπου είχα διαβάσει ότι παντρεύτηκε έναν κρητικό και εγκαταστάθηκε στην Κρήτη, όπου απέκτησε και ένα παιδί κιόλας! Μπορεί να ήταν ψευδής είδηση βέβαια (που είναι πιθανό από ό,τι αντιλαμβάνομαι). Πάντως το μεταφέρω για παν ενδεχόμενο!
        Τελευταία επεξεργασία από sunset89; 17-02-2011, 23:07.

Σχόλιο

Ναι στο Ντόλτσε Βίτα που έκανε την Ντιάνα που ερωτεύθηκε τον Αντώνη, στην Παλίρροια (που προβάλλεται τα μεσάνυχτα) ναι στο πρώτο σίριαλ του Alpha.

Το 2004-2005 την είχα δει , δούλευε σε γνωστό κατάστημα με υποδήματα στο Σύνταγμα. Μετά χάθηκαν τα ίχνη της Μαριάννας.

Σχόλιο

Κρίμα...άλλη μια ηθοποιός που δεν άντεξε τον σκληρό ανταγωνισμό... μακάρι να ξαναβρεί τον δρόμο προς την επιτυχία.

Σχόλιο

Εγω τη Μαριαννα την περυσι το καλοκαιρι...δουλευε ως σερβιτορα σε ενα ξενοδοχειο εξω απο το Ρεθυμνο,στην Κρητη...

Σχόλιο

Θυμάσαι μήπως σε ποιο ξενοδοχείο ; Είμαι μεγάλος fan της, αλλά έχει χαθεί, Thanks

Σχόλιο

Παρακαλώ όχι περισσότερες πληροφορίες για το χώρο εργασίας της κα. Ρουσάκη. Μπορεί η γυναίκα να μη θέλει να την ενοχλήσουν

Σχόλιο

Εργασία...
                  X