Καλώς ήρθες στη κοινοτητά μας! Εγγραφείτε για να εχετε πρόσβαση στις φωτογραφίες, τα συννημένα κτλ
retro games gaming computers hardware software movies cartoons comics memories amiga atari sega nintendo microsoft linux xbox playstation wii ds
Σελίδα 21 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 1116171819202122232425263171121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 201 έως 210 από 1282

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioli1453 Εμφάνιση μηνυμάτων
    bambinella αν δεν κανω λαθος νομιζω οτι η Καλη Καλο ζει ακομα και μαλιστα παλι αν δεν κανω λαθος πριν λιγους μηνες ηταν στο Αλ Τσαντιρι στην εκπομπη καλεσμενη γιατι ειπαν και το ονομα της.Ελπιζω μονο να μην κανω λαθος που πιστευω πως οχι.Εγω θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις τι απεγιναν σημερα οι ηθοποιοι Γιωτα Σοιμοιρη που εκανε τη γυναικα του Ριζου στην ταινια η κομησσα της φαμπρικας, η Νινα Σγουριδου που εκανε την κορη του Τσαγανεα στο Τζο ο τρομερος και η Μαργαριτα Παπαγεωργιου.Μηπως ξερει κανεις τιποτα για αυτες τις ηθοποιους τι κανουν σημερα?
    Κι εγώ επιβεβαιώνω ότι ήταν στην εκπομπή του Λαζόπουλου. Την είχε παρουσιάσει ο ίδιος και εισέπραξε φυσικά χειροκρότημα.

Προεπιλογή

Αρα εγω μπερδεψα την Καλη Καλο με αλλη παλια ηθοποιο. Ευχαριστω παρα πολυ, παιδια!!
    Ioli, για τις τρεις ηθοποιους που ρωτας, μπορω να σου απαντησω για τη Μαργαριτα Παπαγεωργιου. Συμφωνα με οσα διαβασα σ' αυτο το thread, μαλλον δε ζει πια.
    Initials B.B.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bambinella 100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα εγω μπερδεψα την Καλη Καλο με αλλη παλια ηθοποιο. Ευχαριστω παρα πολυ, παιδια!!
    Ioli, για τις τρεις ηθοποιους που ρωτας, μπορω να σου απαντησω για τη Μαργαριτα Παπαγεωργιου. Συμφωνα με οσα διαβασα σ' αυτο το thread, μαλλον δε ζει πια.
    stakovios ευχαριστω για την επιβεβαιωση για την Καλη Καλο οποτε καλα θυμομουν οτι την ειδα στο Λαζοπουλο.bambinella τι εννοεις οτι απο οσα διαβασες μαλλον δε ζει πια? Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω? Εγω ψαχνοντας πληροφοριες για την Μαργαριτα Παπαγεωργιου βρηκα οτι γεννηθηκε το 1935 στο Νεο Φαληρο και οτι ηταν γειτονισσα του Θαναση Βεγγου αλλα δεν ειχε ημερομηνια θανατου οποτε υποθετω οτι μαλλον θα ζει ακομα.

Προεπιλογή

Ioli, εψαξα και βρηκα το post που αναφερει οτι η Μ. Παπαγεωργιου μαλλον δε ζει. Ειναι το Νο 77, στη σελιδα 8.
    Απαντα ο tzias, υστερα απο ερωτημα σου λιγο πιο πανω.
    Initials B.B.

Προεπιλογή

Ioli, εψαξα και βρηκα το post που αναφερει οτι η Μ. Παπαγεωργιου μαλλον δε ζει. Ειναι το Νο 77, στη σελιδα 8.
    Απαντα ο tzias, υστερα απο ερωτημα σου λιγο πιο πανω.
    bambinella ευχαριστω θα το κοιταξω τωρα αυτο που μου λες γιατι δεν το ειχα δει ως τωρα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzias57 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Μαργαρίτα Παπαγεωργίου πρέπε να έχει πεθάνει. Μια τελευταία συνέντευξη της που βρήκα ήταν το 2002

Ο Άλκης Γιαννακάς έχει (ή είχε) μια εταρεία παραγωγής ντοκυμαντέρ ή μεταγλωτίσεων. Πάντως σε όσους δημοσιογράφους έχουν πάει να τον βρουν ,έχει απαγορέψει να τραβήξουν φωτογραφίες του. Θέλει ο κόσμος να τον θυμάται όπως ήταν τότε. Ο Ηλίας Κακλαμάνης είχε πει ότι ήταν (μέσα δεκαετίας 80) πολύ πιο παχύς και καραφλός.
    Αυτη τη συνεντευξη της Μαργαριτας Παπαγεωργιου το 2002 που μιλαει για το Θαναση Βεγγο τι βρηκα κι εγω αλλα μπορει και να ζει ακομα και το λεω αυτο γιατι αν ειχε πεθανει νομιζω θα ειχε γραφτει καπου πιστευω.

Προεπιλογή

Δεν εχεις αδικο. Ειναι πιθανο να ζει, λοιπον. Μακαρι!
    Initials B.B.

Προεπιλογή

Δεν εχεις αδικο. Ειναι πιθανο να ζει, λοιπον. Μακαρι!
    Ναι ειναι πολυ πιθανο να ζει μακαρι κιολας γιατι εδω http://lefobserver.blogspot.com/2010...post_3926.html που βρηκα ποτε γεννηθηκε και που δεν αναφερει ημερομηνια θανατου πιστευω αν ειχε πεθανει θα το ελεγε εκτος κι αν κανω λαθος απλως μπορει αφου εχει αποσυρθει να μην θελει να δινει συνεντευξεις πια.

Προεπιλογή

Πριν από 3 χρόνια σε αναζήτηση κατοικίας, πέτυχα την κυρία Σούλα Γαλάτη του παλιού ελληνικού κινηματογράφου, που διέθετε διαμέρισμα προς ενοικίαση μένοντας στην ίδια πολυκατοικία στα Άνω Πετράλωνα. Πολύ εύθυμη και ζωηρή κυρία και καλός άνθρωπος.
    Σαν ηθοποιό όμως δεν τη γνωρίζω καλά.

Προεπιλογή

Audiodee, εξ' ακοης τη γνωριζω μονο τη Σουλα Γαλατη. Δεν ξερω ποια ειναι αν τη δω.
    Ηταν ωραιο παντως που πετυχες μια παλια ηθοποιο μας και μιλησες μαζι της. Κριμα που τελικα δε νοικιασες το διαμερισμα της. Θα ηταν σπιτονοικοκυρα σου τωρα.
    Initials B.B.

Σελίδα 21 από 129 ΠρώτηΠρώτη ... 1116171819202122232425263171121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Ηθοποιοί μεταγλωττίσεων
    By Dominion in forum Παιδικά / Cartoons
    Απαντήσεις: 148
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-14, 17:18
  2. Ρετρό ηθοποιοί που αυτοκτόνησαν
    By exetlaios in forum Έλληνες Πρωταγωνιστές
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-14, 09:45
  3. Απαντήσεις: 100
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-14, 10:50
  4. Απαντήσεις: 61