Καλώς ήρθες στο RetroManiaX! Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ για να ΒΛΕΠΕΙΣ τις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, τα ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ κτλ
retro games gaming computers hardware software movies cartoons comics memories amiga atari sega nintendo microsoft linux xbox playstation wii ds
Σελίδα 23 από 130 ΠρώτηΠρώτη ... 1318192021222324252627283373123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 221 έως 230 από 1293

Προεπιλογή

η βέρα γκούμα είχε εκπομπή στο polis

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RIO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tην Ηλιοπούλου. Κρίμα που εξαφανίστηκε από τα τηλεοπτικά...
    Ας προσθεσει καποιος στο retrodb τη (ευρεια) συμμετοχη της στο 2ο κυκλο "Τα 7 κακα της μοιρας μου" στο ρολο της νοσοκομας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drspiros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας προσθεσει καποιος στο retrodb τη (ευρεια) συμμετοχη της στο 2ο κυκλο "Τα 7 κακα της μοιρας μου" στο ρολο της νοσοκομας.
    Έγινε . Σε ευχαριστούμε

Προεπιλογή

Βασικα βρηκα αυτο το λινκ που μας ενημερωνει για το ποσοι ειναι εν ζωη και ποσοι όχι και επειδη δεν ξερω που να το ποσταρω το βαζω εδω :
    http://www.ell.gr/actors.pdf
    επρεπε να ειχα κοιμηθει πριν μια ωρα και καθομαι και το χαζευω! Και να σχολιαζουμε στο fb με τη κοπελα που μου εδωσε τη σελιδα.... κ φυσικα σκεφτηκα αν δεν υπαρχει να τη βαλουμε και εδω
    "Αχ εσείς οι ενζενύ, όλο αθωότητα είστε"
    Sunshine for your dreams

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariadegrecia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα βρηκα αυτο το λινκ που μας ενημερωνει για το ποσοι ειναι εν ζωη και ποσοι όχι και επειδη δεν ξερω που να το ποσταρω το βαζω εδω :
    http://www.ell.gr/actors.pdf
    επρεπε να ειχα κοιμηθει πριν μια ωρα και καθομαι και το χαζευω! Και να σχολιαζουμε στο fb με τη κοπελα που μου εδωσε τη σελιδα.... κ φυσικα σκεφτηκα αν δεν υπαρχει να τη βαλουμε και εδω
    Χάζεψα πραγματικά με τη λίστα και εγώ. Πλήρες ηλικιακό φακέλωμα για πολλές ειδικά γυναίκες ηθοποιούς. Με λύπησε πάντως που η λίστα φέρει τη Σιμόνη (Σούλα) Κυριακίδου ως αποβιώσασα. Θα πρέπει-ένα όντως ισχύει- να ήταν πάρα πολύ νέα

Προεπιλογή

Στον κατάλογο υπάρχουν και κάποια χρονολογικά λάθη. Έτσι, οι θάνατοι της Χριστίνας Σύλβα και του Χρήστου Νέγκα ΔΕΝ έγιναν Πρωτοχρονιά, ενώ η Μαίρη Μεταξά δεν πέθανε το 1991, αλλά το 1987. Μνεία θα κάνω στον Γιώργο Λουκάκη, γνωστό από αστυνομικές σειρές, ο οποίος απεβίωσε το 1995. Απουσιάζουν από τη λίστα αρκετοί καρατερίστες, όπως ο Φραγκούλης Φραγκούλης (+1994), Γιώργος Ξύδης, Χάρις Λουκέα, Κώστας Σταυρινουδάκης, Διονυσία Ρώη, Γιώργος Ρώης και άλλοι.

Προεπιλογή

Ε, προφανώς ο Νέγκας ειδικά, δεν χάθηκε Πρωτοχρονιά, καθώς πνίγηκε στη θάλασσα, κατακαλόκαιρο...

Μαρία πάντως σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες... Είναι ένας μπούσουλας...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάζεψα πραγματικά με τη λίστα και εγώ. Πλήρες ηλικιακό φακέλωμα για πολλές ειδικά γυναίκες ηθοποιούς. Με λύπησε πάντως που η λίστα φέρει τη Σιμόνη (Σούλα) Κυριακίδου ως αποβιώσασα. Θα πρέπει-ένα όντως ισχύει- να ήταν πάρα πολύ νέα
    Μα η λιστα δεν αναφερει την Σιμονη Κυριακιδου ως αποβιωσασα ισα ισα ειναι κενο στο ονομα της που σημαινει οτι δεν ξερουν αν εχει πεθανει.

Προεπιλογή

Αχα τόσες λεπτομέρειες παιδιά δεν ξέρω για το αν ειναι σωστά ή όχι αλλά αν μπορούμε να επικοινωνήσουμε με το τυπά που έκανε τη σελίδα για τις διορθώσεις, καλό θα ήταν.
    "Αχ εσείς οι ενζενύ, όλο αθωότητα είστε"
    Sunshine for your dreams

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioli1453 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα η λιστα δεν αναφερει την Σιμονη Κυριακιδου ως αποβιωσασα ισα ισα ειναι κενο στο ονομα της που σημαινει οτι δεν ξερουν αν εχει πεθανει.
    Το ονομά της όμως ήταν σε μπλε φόντο (όπως και των υπολοίπων αποβιωσαντων), απλα δεν φαινεται να ειναι γνωστη η ημερομηνια θανάτου της, εάν όντως ισχύει. Τί να πω πάντως... Μακάρι η γυναίκα να ζει και να είναι καλά!

Σελίδα 23 από 130 ΠρώτηΠρώτη ... 1318192021222324252627283373123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Ηθοποιοί μεταγλωττίσεων
    By Dominion in forum Παιδικά / Cartoons
    Απαντήσεις: 153
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-14, 22:11
  2. Ρετρό ηθοποιοί που αυτοκτόνησαν
    By exetlaios in forum Έλληνες Πρωταγωνιστές
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-14, 09:45
  3. Απαντήσεις: 100
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-14, 10:50
  4. Απαντήσεις: 61