Καλώς ήρθες στο RetroManiaX! Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ για να ΒΛΕΠΕΙΣ τις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, τα ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ κτλ
retro games gaming computers hardware software movies cartoons comics memories amiga atari sega nintendo microsoft linux xbox playstation wii ds
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Προεπιλογή Μαριάννα Ρουσάκη

Συμμετείχε στην κωμική σειρά Πάτερ ημών στο ρόλο της μεγάλης κόρης του Κ. Καρρά. Αργότερα πήρε μέρος στη σειρά Υπεράνω όλων η πατρίς με τον Κωνσταντίνο Καζάκο στο Σκάι (σημερινό alpha).

Τι έγινε μετά η ηθοποιός αυτή?

2. Ευχαριστώ BETTY BOOP

RetroMaNiaC
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Thanks
    38

Προεπιλογή

Νομίζω την είχα δει πρόσφατα σε κατάστημα με παπούτσια, ήταν υπάλληλος.

Προεπιλογή

Έχει παίξει και σε άλλες σειρές η Μαριάννα, όπως στο Ντόλτσε Βίτα και την Παλίρροια.Την είχα συναντήσει πριν πολλά χρόνια ,το 1998 ,δούλευε στην Κηφισιά σε ένα καφέ μπαρ.Από τότε δυστυχώς έχω χάσει κάθε επαφή.
    @DianaTheSuperstar91 θυμάσαι περίπου που την είδες ; Πηγαίναμε 7 χρόνια μαζί σχολείο.Σε 2 εβδομάδες κάνουμε ένα reunion και την ψάχνουμε !

Προεπιλογή

Εγώ κάπου είχα διαβάσει ότι παντρεύτηκε έναν κρητικό και εγκαταστάθηκε στην Κρήτη, όπου απέκτησε και ένα παιδί κιόλας! Μπορεί να ήταν ψευδής είδηση βέβαια (που είναι πιθανό από ό,τι αντιλαμβάνομαι). Πάντως το μεταφέρω για παν ενδεχόμενο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sunset89 : 17-02-11 στις 23:07

RetroMaNiaC
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Thanks
    38

Προεπιλογή

Ναι στο Ντόλτσε Βίτα που έκανε την Ντιάνα που ερωτεύθηκε τον Αντώνη, στην Παλίρροια (που προβάλλεται τα μεσάνυχτα) ναι στο πρώτο σίριαλ του Alpha.

Το 2004-2005 την είχα δει , δούλευε σε γνωστό κατάστημα με υποδήματα στο Σύνταγμα. Μετά χάθηκαν τα ίχνη της Μαριάννας.

Προεπιλογή

Κρίμα...άλλη μια ηθοποιός που δεν άντεξε τον σκληρό ανταγωνισμό... μακάρι να ξαναβρεί τον δρόμο προς την επιτυχία.

Προεπιλογή

Εγω τη Μαριαννα την περυσι το καλοκαιρι...δουλευε ως σερβιτορα σε ενα ξενοδοχειο εξω απο το Ρεθυμνο,στην Κρητη...

Προεπιλογή

Θυμάσαι μήπως σε ποιο ξενοδοχείο ; Είμαι μεγάλος fan της, αλλά έχει χαθεί, Thanks

Administrator Το avatar του χρήστη Kambia
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Thanks
    513

Προεπιλογή

Παρακαλώ όχι περισσότερες πληροφορίες για το χώρο εργασίας της κα. Ρουσάκη. Μπορεί η γυναίκα να μη θέλει να την ενοχλήσουν

Παρόμοια Θέματα

1. Μαριάννα Μαυρέα
    By FORD231 in forum Τηλεπαρουσιάστριες
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-14, 22:57

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές