Καλώς ήρθες στο RetroManiaX! Κάνε ΕΓΓΡΑΦΗ για να ΒΛΕΠΕΙΣ τις ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, τα ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ κτλ
retro games gaming computers hardware software movies cartoons comics memories amiga atari sega nintendo microsoft linux xbox playstation wii ds
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 26
    Billy Mitchell εκ Σερρών Το avatar του χρήστη metalcandyman
    Περιοχή
    Σερρες
    Thanks
    1.844

My Social Networking

Visit metalcandyman's Youtube Channel

Προεπιλογή Μια βοηθεια για αγορα τηλεορασης

Οπως λεει και ο τιτλος θελω μια βοηθεια παιδια.Στο σπιτι μου εχω συνολικα 6 τηλεορασης αλλα χρειαζομαι να παρω ακομα μια για να την βαλω σε ενα δωματιο που θα εχω αποκλειστικα καποιες συγκεκριμενες κονσολες και πιστευω οτι μια 23 ιντσων θα ειναι μια χαρα.Ουτε πολυ μεγαλη ουτε πολυ μικρη.Επειδη ομως τον τελευταιο καιρο ειχα πολλα εξοδα και για το μαγαζι και για διαφορα αλλα πραγματα δεν εχω σκοπο να ξοδεψω πολλα(ασε που ερχεται και το 3DS XL).

Επειδη το ιντερνετ ειναι τεραστιο και εχει πολλα ελληνικα online μαγαζια που μπορεις να παραγγηλης πραγματα αλλα δεν ειναι δυνατων να τα ξερω ολα θα ηθελα οποιος ξερει να πει κανενα online shop η καποιο μοντελο τηλεορασης 23 ιντσων με 200 ευρω που να μην ειναι για τα μπαζα ασχετα το μικρο ποσο των 200 ευρω.Δεν εχω πολλες απαιτησης για θυρες κτλ τα απαραιτητα να εχει θελω μονο.Ευχαριστω προκαταβολικα για της απαντησης σας.
    ​ No Metalcandyman,No Party

Προεπιλογή

Θα σου προτεινω μια TV που δεν θα χρειαστεις να βαλεις αλλες κονσολες στο δωματιο. TV.jpg

Προεπιλογή

με μια γρηγορη ματια σε 23" δεν υπαρχουν και πολλα πραγματα μια καλη που βρηκα ειναι αυτη http://www.multirama.gr/products/pro...0&catid=060100 δες αν σου κανει.. αλλιως σε 22αρα εχεις πολυ περισσοτερες επιλογες!

Προεπιλογή

Βασιλη θα προτεινα να κοιταξεις στο skroutz.gr και στο bestprice.gr,οπου με ενα απλο search βλεπεις τις τιμες σε πολλα ηλεκτρονικα καταστηματα (επιπλεον στο skroutz μπορεις να δεις και τις αξιολογησεις των πελατων για καθε καταστημα)

Προεπιλογή

LG Monitor TV M3250D

Skourtz

H σειρα monitor tv ειναι οτι πρεπει για παλιες κονσολες, υπολογιστες κλπ.
    I never really thought of myself as a freak, ya know...but I Love to Freak!

Προεπιλογή

αφου μιλάς για δωμάτιο πάρε κάτι μεγαλύτερο...μια 32αάρα για μένα θα σου έκανε καλύτερα
    Περήφανος κάτοχος: Amiga 1200-030, Amstrad CPC 6128, Commodore 64, Spectrum 48k, Spectrum +3 &divIDE!
    Atari ST θα πάρω μόνο αν μου χαρίσει έναν ο DINO!:P

Περιοχή
    Σερρες
    Thanks
    1.844

My Social Networking

Προεπιλογή

Τελικα αλανια τσιμπησα αυτην και δεν γεινοταν να χασω την ευκαιρια με 250 ευρω να παρω την συγκεκριμενη 27αρα τηλεοραση.Οποιος εχει αποψει η εμπειρια γιαυτη την τηλεοραση ας την πει για να ακουσω και γω αν υπαρχει κατιωπου πρεπει να προσεξω κτλ.
    http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC...M2762DP-PZ.htm

Προεπιλογή

Kαλοριζικη Βασιλη!Πιστευω οτι αξιζε να δωσεις κατι παραπανω για μια μεγαλυτερη τηλεοραση!

Περιοχή
    Σερρες
    Thanks
    1.844

My Social Networking

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angel_grig Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλοριζικη Βασιλη!Πιστευω οτι αξιζε να δωσεις κατι παραπανω για μια μεγαλυτερη τηλεοραση!
    Eυχαριστω Doc.Eχω και μεγαλητερες στο σπιτι αλλα σαυτη θελω να βαλω αποκλειστικα καποιες κονσολες και πραγματικα με το που ειδα αυτη την 27αρα και μονο με 50 ευρω παραπανω απο τα 200 την παρηγγηλα στο δευτερολεπτο

RetroActive Το avatar του χρήστη DREDD
    Περιοχή
    Β.Αιγαιο
    Thanks
    0
    Blog Entries
    1

Προεπιλογή

Εχω την ιδια πολυ καλη επιλογη!!
    ARCADE BARTOP,SUPER NITENDO,NITENDO GAMECUBE,PS1,PS2,PS3,PSPSLIM,PSPFAT,XBOX,XBOX360,W II,WII U,DINGOO A320,DSi,3DS NITENDO,3DSXL NITENDO,PSVΙTA WIFI:flower:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-12, 22:20
  2. Πρεμιερα της Ελληνικης Τηλεορασης!
    By Aardvark in forum Σήματα / Τρέιλερς
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-11, 02:51
  3. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-10, 03:49
  4. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-10, 22:52