Νέο Tex Murphy! [Kickstarter]

Nemo

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
4.694
Αντιδράσεις
1.411
There is nothing wrong with your computer monitor. Do not attempt to refresh the page.
We are controlling transmission. If we wish to make it louder, we will bring up the volume. If we wish to make it softer, we will tune it to a whisper.

We control your computer monitor - but you control the fate of the Tex Murphy franchise.

Tune in to the Unofficial Tex Murphy website on Tuesday, March 20 to receive further instruction.

You may now return to your regularly scheduled internet browsing.

Chris Jones
http://www.unofficialtexmurphy.com/messageboard/viewtopic.php?f=13&t=3695&st=0&sk=t&sd=a&sid=44e6b2b096c860b0fec6da1561844941

και σε οσους τους θυμισε κατι -αλλα δεν μπορουν να θυμηθουν τι - οσων αφορα το υφος του μυνηματος ....

(Ηint - The Outer Limits )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μαλλον μιλαμε για Kickstarter project.

Πριν λιγο ανεβηκε και η κατωθι φωτογραφια απο τα γυρισματα (τουλαχιστον αυτο ισχυριζονται)

texmurphy19032012.jpg

Blue screen = FMVs? ;)

Εμενα παντως μου φαινεται οτι ειναι οντως ο Chris Jones!!!
 
All of this would allow us to make a true Adventure game with Immersive 3D world, Full Motion Video, and longer game play.
15 Μαη ξεκινα το Kickstarter

Δεν εχω παιξει παιχνιδια της BigFinish αλλα διαβαζω οτι εχει πολυ προσωπικο της θρυλικης Access Software και ο Jones ειναι πισω απο ολα αυτα.

Ωραια τα νεα λοιπον
 
15 Μαη ξεκινα το Kickstarter
Δεν εχω παιξει παιχνιδια της BigFinish αλλα διαβαζω οτι εχει πολυ προσωπικο της θρυλικης Access Software και ο Jones ειναι πισω απο ολα αυτα.

Ωραια τα νεα λοιπον
Με αυτά τα projects που βγαίνουν συνέχεια στο kickstarter θα ξεπαραδιαστούμε.
 
ήδη έχουν βρεθεί 4.640 backers και 370.892 από τα 450.000$ που έιναι απαρέτητα για την χρηματοδώτηση του project, με 10 μέρες να απομένουν.

όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

με μόνο 15$ αποκτάς το δικαίομα να κάνεις download το παιχνίδι μόλις ολοκληρωθεί.
 
σε ένα χρόνο θα έχουμε την χαρά να ξαναδούμε τον Tex Murphy στις οθόνες μας! :D

με 8 μέρες μέχρι το deadline η χρηματοδώτηση είναι στο 104%!.

ο επόμενος στόχος είναι η απόκτηση +10%,+20% και +30% πάνω από το όριο για την περαιτέρο βελτίωση του project.
 
903533_10152096498718117_1311354753_o.jpg

Mια εικονα, χιλιες λεξεις
 
Έχω παίξει το Under a killing moon αλλά όχι το Overseer.

Μακάρι να είναι όπως τα παλιά καλά adventure games.
 
Πίσω
Μπλουζα