παλια διαφημιση με τηγανι TEFAL

katerinak

Expert
Joined
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
19.182
Αντιδράσεις
2.969
Στη διαφημιση αυτη βλεπουμε ενα κοριτσακι να μπαινει σε ενα μαγαζι της TEFAL κρατώντας ενα τηγανι στο χερι και να κανει παραπονα στον πωλητη χτυπώντας το τηγανι πανω στο γυαλινο παγκο .Λεει οτι συμφωνα με το μπαμπα της,το τηγανι που πηρε δε μοιαζει με TEFAL,τοτε ο πωλητης της εξηγει οτι προκειται για το νεο τηγανι TEFAL resistal πιο αντικολλητικο και πιο ανθεκτικο.Τη θυμαστε;

η διαφημιση ξεκιναει απο 01:58 - 02:34 λεπτα

 
Ναι, αρκετά καθαρά παρ' ότι ήμουν μόνο 5 ετών. Γενικά από 1988 μπορώ να πω πως έχω ανεξήγητα έντονες αναμνήσεις.

Το συγκεκριμένο τηγάνι έθεσε τα standards γιατί πλέον όλα σήμερα έχουν αυτά τα χαρακτηριστικά.
 
Αυτααα είναι ταααααααα TEFAL;;;; :D

την θυμάμαι αυτη την διαφήμιση!!!!

Μπράβο katerinak!!!!
 
Από τις πιο χαρακτηριστικές διαφημίσεις!

Θυμάμαι να κάθομαι και να ψάχνω το τηγάνι μας για να δω αν είναι TEFAL!

Και μάλιστα, έχω την εντύπωση ότι είχα κάνει και παρατήρηση στη μητέρα μου, γιατί τελικά δεν ήταν & της είχα πει να πάει ν' αγοράσει!

(πράγμα που φυσικά δεν έγινε, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα! :biglaugh: )

Ευχαριστούμε Κατερίνα! ;)
 
ποιος ξερει,μπορει καποια μερα να δει και η κοπελα αυτη το βιντεο με τη διαφημιση που ειχε κανει οταν ηταν κοριτσακι

πολυ θα μου αρεσε να διαβαζα ενα σχολιο της :)
 
Είχαμε τέτοιο τηγάνι. Θυμάμαι τη βάση μαργαρίτα που λέει.

Παρατηρήστε το παιδάκι που κλείνει τα μάτια του μόλις βαράει το τηγάνι.
 
δεν θυμάμαι τη διαφήμιση, αλλά τώρα που τη βλέπω μου αρέσει...η μικρή...κόντεψε να σπάσει το γυάλινο πάγκο του καταστήματος έτσι που χτυπησε επάνω με δυναμη το τηγάνι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα