TigerSharks (1987)

pantso

RetroN00b
Joined
28 Mαϊ 2010
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
"χρειαζομια" βοήθεια ψάχνω ένα cartoon το οποιο λογικά όλοι το βλέπαμε σαν παιδιά στον ant1 σάββα/γιάκο. στο ζουμί λοιπόν ζούσανε κάποιοι άνθρωποι σε ένα σκάφος το οποιο είχε μια καταπακτή από την οποια αν περνούσαν βγένας στην θάλασσα με χαρακτηριστικά ψαριού

αν θυμάται κανεις ας βοηθήσει please
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πρώτα απ' όλα καλωσόρισες στο forum αλλά πρόσεχε στα επόμενα post σου, απαγορεύονται τα Greeklish.

Προφανώς αναφέρεσαι στους TigerSharks, αλλά αυτό δεν προβαλλόταν ποτέ στον ANT1...
 
το tigersharks ειναι κ το επαιζε ο ant1!!! οπως κ πολλα αλλα διαμαντια ακυρες ωρες.
 
Μη μου πεις ότι έπαιζε και Karate Kat και γενικά το Comic Strip;

Εγώ τα είχα σε VHS.
 
to tigershark το θυμαμαι γιατι ποτε δεν το γουσταρα κ δεν το επαιρνα σε vhs k τοχα πετυχει καποτε στον αντ1 σιγουρα. σε vhs k se dvd exo τα απειρα απο τοτε κ απο τωρα.
 
Δυστυχώς όμως δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα σε DVD οπότε η ποιότητα θα είναι μέτρια...;
 
δεν με ενδιεφερε ποτε η συγκεκριμενη σειρα σε dvd δεν εχει κυκλοφορησει αλλα τωρα που βγαινουν παλι ολα σε dvd κ σε κομικ ποτε δεν ξερεις.
 
εχω και τις 2 κασετες που κυκλοφορησαν με την παλαια μεταφραση.δεν νομιζω ομως οτι θα βγει σε dvd απο καποια εταιρεια και αν βγει δεν θα εχει την ιδια μεταγλωτιση οπως κανουν και οι υπολοιπες σειρες.οποτε αν δεν γινει καποιος τυφλοποντικας για να βρει τις παλιες κασετες τοτε μην περιμενει καποιος οτι θα κυκλοφορησει.
 
αν θα κυκλοφορησει σε dvd δεν θα εχει καν ελληνικη μεταφραση.εγω μιλαω για dvd απο ξενες εταιρειες που εχουν τα δικαιωματα τους οπως εχουν βγει ολα τα παιδικα απο εκεινη την εποχη. εδω σε dvd ειναι λιγα τα παιδικα που εχουν βγει απο εκεινη την εποχη και για να τα βρει καποιος τωρα απλα μπορει να παει σε οποιοδηποτε βιντεοκλαμπ που ειναι ανοιχτο απο εκεινη την δεκαετια κ λειτουργει ακομα κ να τα παρει οπως επισης κ σε μια αποθηκη που υπαρχει στην θεσαλονικη.ενταξει δεν ειναι κ κοντα αλλα εκει ο τυπος εχει στοκ απο vhs τα παντα!
 
Πίσω
Μπλουζα