Ανακοίνωση

Collapse

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Οι εγγραφές είναι προσωρινά κλειστές. Εαν επιθυμείτε να εγγραφείτε, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email, για να δημιουργήσουμε το λογαριασμό σας.

Εκ της διαχείρισης.
Εμφανιση περισσοτερων
Εμφανιση λιγοτερων

RetroAd

Collapse

[ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ] Φιγούρα Scorpio από κυρίαρχους του σύμπαντος

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• [ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ] Φιγούρα Scorpio από κυρίαρχους του σύμπαντος

Ανταλλάσω τον scorpio από κυρίαρχους του σύμπαντος με τον λέων από κυρίαρχους του σύμπαντος.
    Σ' αυτήν την κατάσταση που βλέπετε (αρκετά καλή, θα έλεγα c8 για όσους γνωρίζουν το grading). Είναι από την προσωπική μου συλλογή και είναι ολοκληρωμένος με το όπλο του και το κράνος του. Τα περικάρπια, όπως μπορείτε να δείτε είναι βαμμένα μαύρο χρώμα (οι φιγούρες αυτές όπως έβγαιναν από το εργοστάσιο είχαν άβαφα περικάρπια). Πάντως όποιος θέλει μπορεί να τα ξεβάψει, είναι δυνατό, έχουν χρησιμοποιηθεί μπογιές της citadel. Επίσης μία από τις λαβές του όπλου του (όχι η κυρίως, μπορεί κανονικά να κρατήσει το όπλο) είχε σπάσει και την αντικατέστησα εγώ με άλλη αυθεντική της galoob, την οποία και έβαψα ροζ, για να ταιριάζει με το υπόλοιπο όπλο. Δε χρειάζεται ο λέων να είναι ολοκληρωμένος, τον ανταλλάσσω σε οποιαδήποτε κατάσταση, δηλαδή δεν μου χρειάζεται η μεταμφίεσή του, αρκεί να υπάρχει το αρχικό σώμα του (προσοχή: ανταλλάσω μόνο με τον λέων της el greco, ο οποίος έχει μαύρη ζώνη και μπλε εσώρουχο σε αντίθεση με τον klone της galoob που έχει κόκκινη ζώνη και άσπρο εσώρουχο).

Για περισσότερες λεπτομέρειες μέσω pm.
Εργασία...
X