Ανακοίνωση

Collapse

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Οι εγγραφές είναι προσωρινά κλειστές. Εαν επιθυμείτε να εγγραφείτε, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email, για να δημιουργήσουμε το λογαριασμό σας.

Εκ της διαχείρισης.
Εμφανιση περισσοτερων
Εμφανιση λιγοτερων

RetroAd

Collapse

Ο προφήτης με την πυρηνική κεφαλή (Χρονολογία?)

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Ο προφήτης με την πυρηνική κεφαλή (Χρονολογία?)

Καλησπερα στην ομαδα
    θα ηθελα τη συνδρομη σας σχετικα με αυτο το επος!
    Αναφερεται λανθασμενα κατα τη γνωμη μου ως ετος παραγωγης το 1989.
    Κατα την αποψη μου,δεν μπορει να ειναι τοσο φρεσκο,λογικα πρεπει να ειναι γυρω στο 1986.
    Δεν υπαρχει κανενα κομματι απο τα τελης 80ς που να ακουγεται στην ταινια,ολα ειναι του 1985-86,αλλα δεν υπαρχει κ περιπτωση να ειναι του 1985,γιατι υπαρχουν αναφορες στο Τσερνομπιλ.
    Καποιος που να μπορει να δωσει τα φωτα του μηπως?

Γενικώς αν googlάρεις βλέπεις από χρονολογίες από 1983 (!) έως 1989...
    Εγώ κρατάω αυτό που λέει η "δική μας" retro-DB, οτι είναι του 1986.
    Αυτό είναι και το πιο λογικό...

Atari 2600, Atari 2600 (Darth Vader), Atari 2600 Junior, Atari Flashback 2, Atari 800XL, Atari 65XE, Atari XE Game System, Atari Jaguar, Atari 520STFM (1 MEG), Atari PC1, Pong console RFT TV Spiel, Nintendo Gamecube, Sony Playstation, Sony Playstation 2, Sony Playstation 3 - Do I hate the Amiga? Hell no. They're fantastic machines! JuST not quite as good ;-) - LGD

Σχόλιο

Μολις το αλλαξα εγω Dino.μεχρι 5 λεπτα πριν ελεγε 1989.
      Nωριτερα απο 1986 αποκλειεται,γιατι στο 4ο λεπτο της ταινιας η Φρυνη Αρβανιτη λεει ''κανε το θαυμα σου Τσερνομπιλ μου'',κ γενικως η ταινια περιστρεφεται γυρω απο το Τσερνομπιλ,αρα ειναι 1986 και μετα.

Σχόλιο

Εργασία...
      X