Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Χριστουγεννιάτικες ταινίες

Collapse
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• http://www.playbuzz.com/charlotteluc...iday-favorites
    οι ταινίες είναι όλες ρετρό, οποτε κάνετε το κουιζ και βλέπετε και μετα βιντεοκλάμπ κατευθείαν
    Κοριτσάκι εισαι πιο όμορφη όταν γελάς παρα όταν κλαις

Σχόλιο

• Μου βγήκε το The Little Drummer Boy του '68, και γιατί όχι, μάλλον θα τη δω. Αν και οι αγαπημένες μου Χριστουγεννιάτικες ταινίες παραμένουν αυτές :

image_106500.jpg

694922_010.jpg

Σχόλιο

• Καλά περλα χα χα καμια σχεση αυτό που σου βγήκε με αυτά που προτιμάς, τεσπα η ιδια ταινια βγηκε και σε μενα

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από αριαδνη Προβολή Post
          Οχι πειτε μου, τι αλλο θα μπορουσε να παρει ο γκρινιαρης;......

Grinch.jpg
          Retroplaymoland

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από αριαδνη Προβολή Post
            Καλά περλα χα χα καμια σχεση αυτό που σου βγήκε με αυτά που προτιμάς, τεσπα η ιδια ταινια βγηκε και σε μενα
            Κι όμως είμαι πολύπλοκη Αριάδνη, μπορεί εκείνο να εiναι το αγαπημένο μου είδος, αλλά παράλληλα έχω μείνει παιδί και βλέπω ευχάριστα κάτι τέτοιες ταινίες Το είδα το The Little Drummer Boy, πολύ γλυκιά και συγκινητική ταινία, και το είδος του stop motion ήταν πάντα από τα αγαπημένα μου, μου αρέσει πολύ περισσότερο από την τεχνολογία του σήμερα.

Σχόλιο

• Βρήκανε στο τιουμπι , την χριστουγεννιάτικη ιστορία του 84' την οποία βρήκα εξαιρετική!! Εξαιρετική ή ερμηνεία του ηθοποιού που παίζει τον Σκρουτζ. Υποδειγματική ή ερμηνεία του πρωταγωνιστη και ο σκηνοθέτης την διανθιζει και με άλλα περιστατικά εκτός από τα γνωστά που ξέρουμε. Βρήκα και το εορταστικό επεισόδιο από τις μικρές κυρίες άνιμε του 81' !

Σχόλιο

Εργασία...
              X