Ανακοίνωση

Collapse
Καμία ανακοίνωση ακόμη.

RetroAd

Collapse

Μovie News

Collapse
Αυτό είναι καρφιτσωμένο θέμα.
X
X
  • Φίλτρο
  • Ώρα
  • Εμφάνιση
Καθαρισμός όλων
νέα post

• Τrailer για το Fast and Furious 8 που θα το δουμε τον απριλιο του 2017.

No Metalcandyman,No Party
    NINTENDO and ARCADE Maniac Since 1986

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από metalcandyman Προβολή Post
      Τrailer για το Fast and Furious 8 που θα το δουμε τον απριλιο του 2017.

ποσο ακομα θα το τραβηξουν??εχει κουρασει το πραγμα....

Σχόλιο

• Το νεο Tomb Raider, δειχνει διαολεμενα πολυ καλο απο τα δυο προηγουμενα!!!

TOMB RAIDER - Official Trailer #1

Retroplaymoland

Σχόλιο

• Το γνωστο arcade & video game Rampage, εγινε ταινια, με τον Dwayne Johnson στον πρωταγωνιστικο ρολο.

Θα ειναι καλο;..... .....υπομονη μεχρι τον Απριλιο του 2018 ωπου και θα κανει πρεμιερα, μεχρι τοτε ας παρουμε μια γευση απο το trailer.

RAMPAGE - OFFICIAL TRAILER 1 [HD]
          Retroplaymoland

Σχόλιο

• Νεο trailer για την πολυαναμενωμενη ταινια Ready Player One.

No Metalcandyman,No Party
            NINTENDO and ARCADE Maniac Since 1986

Σχόλιο

• Είναι η τελευταία ταινία που βγάζει ο Spielberg απο ότι έχει δηλώσει!

Η νέα του ταινία βασίζεται στο bestseller βιβλίο του Έρνεστ Κλάιν, «Αν Είσαι Έτοιμος, Πάτα Enter», που έχει γίνει παγκόσμιο φαινόμενο.
              πηγή: zougla

Να πω ότι περίμενα σαν φινάλε μια ταινία με εξωγήινους ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων..

Δεν ξετρελάθηκα με το τρέιλερ αλλα ούτε και με την υπόθεση της ταινίας.
              Τελευταία επεξεργασία από circleag; 13-12-2017, 09:35.
              "Το κορίτσι μου" (1991) - το πρώτο φιλί

Σχόλιο

• Δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο,εχει ψωμι ακομη ο Σπιλμπεργκ,ερχεται και Ιντυ 5.
                We are relics protecting ruins...

Σχόλιο

• Ready Player One...εχω αγορασει το βιβλιο εδω και καμποσο καιρο και δεν εχω βρει χρονο να το ξεκινησω. Φοβαμαι οτι θα δω τι ταινια πρωτα τελικα
                  ZX <br />
Certified webmaster

Άγγελοι τον παρέλαβαν, τον έλουσαν και τις πληγές του έπλυναν με μόσχο και με μύρο, του έστρωσαν να κοιμηθεί σε κλίνη από βύσο κι Αρχάγγελοι με πύρινες ρομφαίες τον φυλάνε μέχρι να ρθει η ώρα του για να τόνε ξυπνήσουν...

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από Wally Προβολή Post
                    Ready Player One...εχω αγορασει το βιβλιο εδω και καμποσο καιρο και δεν εχω βρει χρονο να το ξεκινησω. Φοβαμαι οτι θα δω τι ταινια πρωτα τελικα
                    Μην το κάνεις! Διάβασε το βιβλίο. Είναι εξαιρετικό και σίγουρα δεν χωράει σε μια 2ωρη ταινία!

Σχόλιο

• Αρχικά δημοσιευμένο από stratos84 Προβολή Post

Μην το κάνεις! Διάβασε το βιβλίο. Είναι εξαιρετικό και σίγουρα δεν χωράει σε μια 2ωρη ταινία!
                      Αυτό που σου λέει ο Στράτος. Διάβασε το βιβλίο.

Retromaniax Rules

Σχόλιο

Εργασία...
                      X