Jump to content
Sign in to follow this  
Shock

PS3 Home

Recommended Posts

Αν έβγαζε έναν εικονικό κόσμο η M$ με τα "τρομερά γραφικά" του 360 και το hardware AA και όλα τα σχετικά (+) που κατακαιρούς λές θα το είχες συνέχεια πιπίλα και θα μας έστελνες screenshot με εσένα και τον keeper σε χαβανέζικο look τσάρκα σε παραλία να ψάχνετε θεές για multiplayer game :biglaugh:

LOL :biglaugh: :biglaugh:

Πάντως, για να απαντήσω αντί του Wally (η ειμαι ο δικηγόρος του διαβόλου ή δεν είμαι :P),

Unified Online απο την στιγμή που δεν έγινε στο launch δύσκολα θα δούμε (μάλλον απίθανο ;))

Απο τη στιγμη που καθε εταιρεια βαζει τους servers,bye bye Universal x....

ειναι ουσιαστικα PC online με ολα τα κακα που αυτο συνεπαγεται

Απο τη στιγμη που καθε εταιρεια βαζει τους servers,bye bye Universal x....

ειναι ουσιαστικα PC online με ολα τα κακα που αυτο συνεπαγεται

MS brothers unite :thumb:

Ο δικηγόρος σου σε έχει μάθει καλά. Δεν πληρώνομαι άδικα τελικά :biglaugh:

Αυτό το έχει ανακοινώσει η Sony ή το υποθέτουμε εμείς? Γιατί αν θεωρούμε ότι δεν θα έχει μόνο και μόνο επειδή είναι τόσο δυναμικό το live της, που δίνει στις εταιρίες και άλλες δυνατότητες έχουμε ένα μεγάλο περιθώριο λάθους.

Τελικά Microsoft points τι είναι;

πως θα συμαζεψει-ενοποιησει μια αποκεντρωμενη δικτυακη υλποποιηση?

μονο και μονο το migration (u know what I mean ;) ) ειναι NO GO!!

τα virtual money του Live ;)

Να σου απαντήσω εγώ. ΧΡΟΝΙΚΑ της Sony θα της πάρει πολύ. Γιατί απλά μετά από λίγο καιρό δεν θα υφίσταται πιά Sony. Τα λάθη και οι παραλήψεις είναι τεράστια. Ο κόσμος έμαθε ότι υπάρχουν και πολύ καλύτερες εναλλακτικές λύσεις με πολύ καλύτερη υποστήριξη και σεβασμό στον gamer πάνω από όλα. Επίσης να μην μιλήσουμε για την ποιότητα των προϊόντων της ακατανόμαστης....... Ακόμα και τα κινητά της τηλέφωνα παρουσιάζουν πτώση στα υλικά και τηη ποιότητα κατασκευής και πιστεύω ότι στέκονται στην αγορά ακόμα γιατί έχουν το όνομα της Ericson να τα συνοδεύει.

Καμία τύχη φυσικά με τα παλιά καθαρόμαιμα μοντέλα........

Στο καλό Sony, δεν θα μου λείψεις καθόλου....

(Να αναφέρω το πρόσφατο στραπάτσο με τις μπαταρίες των laptops; Να αναφέρω το πρόσφτατο στραπάτσο με την πλήρη αποτυχία του UMD format στις ταινίες; Να αναφέρω το μελλοντικό στραπάτσο της παταγώδους αποτυχίας του Blue - Ray; )

HD-DVD FTW!!!!!!!

Να σου απαντήσω εγώ. ΧΡΟΝΙΚΑ της Sony θα της πάρει πολύ. Γιατί απλά μετά από λίγο καιρό δεν θα υφίσταται πιά Sony. Τα λάθη και οι παραλήψεις είναι τεράστια. Ο κόσμος έμαθε ότι υπάρχουν και πολύ καλύτερες εναλλακτικές λύσεις με πολύ καλύτερη υποστήριξη και σεβασμό στον gamer πάνω από όλα. Επίσης να μην μιλήσουμε για την ποιότητα των προϊόντων της ακατανόμαστης....... Ακόμα και τα κινητά της τηλέφωνα παρουσιάζουν πτώση στα υλικά και τηη ποιότητα κατασκευής και πιστεύω ότι στέκονται στην αγορά ακόμα γιατί έχουν το όνομα της Ericson να τα συνοδεύει.

:headbangdude: :headbangdude: :ylsuper: :ylsuper: :beerz:

/off topic

Και κάποιος λ@λ@κ@ς (ο υποφαινόμενος) πήγε πρόσφατα και πήρε SE κίνητό (και τραβάει τις τρίχες του τώρα). :animangry: :animangry: :animangry:

Φανταστείτε οτι το τηλεφωνάκι έχει bug, επιβεβαιωμένο απο τους ακατανόμαστους και απαντούν οτι το ξέρουν, αλλα δεν υπάρχει και ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ patch ή αναβάθμιση που να το διορθώνει (το μόνο που δεν είπαν είναι οτι το θεωρούν feature :P).

/off topic

Στο καλό και να μας γράφετε....

πως θα συμαζεψει-ενοποιησει μια αποκεντρωμενη δικτυακη υλποποιηση?

μονο και μονο το migration (u know what I mean ;) ) ειναι NO GO!!

Αν είχα τις γνώσεις για το πως δουλεύει εσωτερικά το "live" της και είχα τις ικανότητες για να απαντήσω, μπορεί να καθόμουν να έκανα μια μελέτη "just for fun". Αλλά δεν....

τα virtual money του Live ;)

Όταν λες virtual εννοείς εικονικά. Δε νομίζω να πληρώνεις στη πραγματικότητα έτσι?

Ability to change one's gamer tag for 800 Microsoft Points
Γιατί αν φανταστώ ότι ζητάνε real money για να αλλάξεις το tag σου....:confused:

Χρεώνουν και το 1 update στη βάση! Πάμε καλά. ¨οταν γίνουν μονοπώλειο μπορεί να σου χρεώνουν και το άναψε / κλείσε του XBOX!!

@pooky Βρε εσύ κοντεύεις να γίνεις χειρότερος από (wally+keeper)^2

:D

Δε νομίζω να πληρώνεις στη πραγματικότητα έτσι?

Απατασαι!!!:D