Jump to content
Sign in to follow this  
Wally

[PANINI] Δεινόσαυροι: Αγγλική έκδοση

Recommended Posts

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ (εστω και σε αγγλικη εκδοση)

Συνεχιζω να ψαχνω την Ελληνικη...ΑΚΟΥΤΕ??

[ATTACH=CONFIG]n1036384[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n1036385[/ATTACH]

Edited by stayros
attach

Αχ αυτη η Panini τη παθος που ηταν με τα ωραια της αλμπουμ ειδικα τα transformers,conan και Mortal kombat ηταν αναμεσα στα κορυφαια!!!!!!:)

Edited by stayros
μετατροπη απο Greeklish

Καλα το Mορταλ Κομπατ και το Κοναν δεν τα μαζευε κανεις:icon_cry:

Θυμαμαι χαρακτηριστηκα ενα ποδοσφαιρικο αλμπουμ που το μαζευα με μανια και ειχε μεσα ολες τις ελληνικες ομαδες.Το μαζευα με μανια γιατι οποιος το ολοκληρονε επαιρνε δωρο ενα αταρι 2600 που τοτε ηταν το τοπ γιατι δεν ειχε κυκλοφορησει ακομα το Μega Drive και το θεωρουσα καλο.

Παρεπιμπτοντος το αλμπουμ δεν το συμπληρωσα ποτε ολοκληρο παροτι μου εφερνε ο πατερας μου ανα κουτια τα χαρτακια:icon_cry:

Μου ελειπε μονο ενα στιγμιοτυπο του πρωταθληματος και το αυτοκολητο της κονσολας συμφωνα με κατι φιλους της εποχης.:mad:

Αυτο θα πει κονσολοανωμαλος απο τα γενοφασκια μου,παροτι δεν μου αρεσε ποτε το ποδοσφαιρο μαζευα τα χαρτακια για να παρω την κονσολα:diablotin:

Ο πατερας μου παλι με βοηθουσε να τα μαζεψω γιατι λατρευει το ποδοσφαιρο μπας και με επειθε να ασχοληθω(αλλα φυσικα δεν τα καταφερε:biglaugh:)

Αυτο θα πει κονσολοανωμαλος απο τα γενοφασκια μου,παροτι δεν μου αρεσε ποτε το ποδοσφαιρο μαζευα τα χαρτακια για να παρω την κονσολα:diablotin:

Έτσι, έτσι παιχταρά μου!!!!

Μια από τα ίδια, ποτέ δεν συμπάθησα το ποδόσφαιρο (μου φέρνει μια τάση αναγούλας ακόμα και το άκουσμα της λέξης btw), αλλά αντιθέτως από εσένα, λόγω οικονομικά τραγικής οικονομικής κατάστασης που επικρατούσε τότε στην οικογένειά μου, δεν μπορούσα παρά να ονειρεύομαι τις κονσόλες.

Γι' αυτό και τώρα βγάζω το άχτι μου στα μηχανήματα και τις κονσολίτσες.:diablotin::diablotin::diablotin:

Έτσι, έτσι παιχταρά μου!!!!

Μια από τα ίδια, ποτέ δεν συμπάθησα το ποδόσφαιρο (μου φέρνει μια τάση αναγούλας ακόμα και το άκουσμα της λέξης btw), αλλά αντιθέτως από εσένα, λόγω οικονομικά τραγικής οικονομικής κατάστασης που επικρατούσε τότε στην οικογένειά μου, δεν μπορούσα παρά να ονειρεύομαι τις κονσόλες.

Γι' αυτό και τώρα βγάζω το άχτι μου στα μηχανήματα και τις κονσολίτσες.:diablotin::diablotin::diablotin:

Πολες ομοιοτητες, πολες ομοιοτητες βλεπω ρε πουκι:biglaugh:

Δηλαδη αν ησουν και Segamaniac θα ησουν ο γερος διδιμος αδερφος μου:diablotin::diablotin:

O γερος διδυμος αδερφος του SONIC ? :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

(παρτον και στο γαμο σου Pooky..LoL)

Ο γέρος δίδυμος αδελφός μου;

Χμ, τώρα που το λες ο χρόνος είναι σχετικός και οι παράλληλες διαστάσεις θα μπορούσαν να κάνουν την διαφορά!!!!

Εγώ δεν είναι SEGAMANIAC, έχω μόνο Saturn και Dreamcast, αλλά ευελπιστώ πώς είμαι σε καλό δρόμο.

Κάτι και η πλύση εγγεφάλου από το Wally, (ο οποίος μάλλον προσπαθεί μάταια γιατί για να πιάσει η πλύση εγγεφάλου πρέπει να ισχύει μια βασική παράμετρος - Να διαθέτεις εγγέφαλο!!!!!!! )

(παρτον και στο γαμο σου Pooky..LoL)

Εκεί θα είστε καλεσμένοι όλοι και σας ετοιμάζω και εκπληξούλα ρετρό χαρακτήρα!!!!!!!!

Edited by Kambia
συνεχομενα ποστ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ (εστω και σε αγγλικη εκδοση)

Συνεχιζω να ψαχνω την Ελληνικη...ΑΚΟΥΤΕ??

Φίλτατε Wally κάτι έφτασε στα αυτιά μου αλλά κάνουν παρεμβολές οι απόψεις σου περί amstrad.

Μήπως ψάχνει αυτό?:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

[edit] dead pics [/edit]

Edited by stayros
dead pics

Aν αυτο ειναι το Ελληνικο τοτε σου ανοιγονται οι εξης δυνατοτητες

α)το σκαναρεις

β)το απαγαγω :D

Aν αυτο ειναι το Ελληνικο τοτε σου ανοιγονται οι εξης δυνατοτητες

α)το σκαναρεις

β)το απαγαγω :D

Τι να σου πω εμένα σαν ελληνική μου φαίνεται η σημαία κάτω δεξιά.Και υπόψιν είναι όλο συμπληρωμένο.Tώρα ποτέ δεν επιλέγω μεταξύ α) δυνατότητας ή β) δυνατότητας αλλά πάντα τη γ.

γ) Ο wally παραδέχεται ότι πήρε το στραβό το δρόμο και θα κάνει δέκα μετάνοιες κάθε μέρα εκτός σαβ/κου στη φωτογραφία του Mr ALLAN SUGAR.:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

[edit] dead pics [/edit]

Edited by stayros
dead pics