Με ποιον μοιάζει;

Πολυ λιγο, κατα την γνωμη μου. Ετσι κι αλλως η κοπελα αυτη δεν ειναι βιολογικο παιδι της Λιζ Τεηλρ. Την υιοθέτησε μαζί με τον Ριτσαρντ Μπάρτον τον καιρο που ήταν παντρεμένοι.
Υιοθετημένη κοιτα να δεις , εγώ θα την έλεγα βιολογική της κόρη κανονικά από την εμφάνιση.
,8cc6818d811a276ff7cf4463ad5ca0e3~2.jpg
 
Η ηθοποιος που παίζει την ειμί στην ταινία back to black , μοιάζει πολύ στην μπριτνει σπιαρς και όχι στην γουινχαουζ.
Marisa-Abela-Eddie-Marsan-Amy-Winehouse.jpg
 
Καμία σχέση εμφανισιακά τώρα ερμηνευτικά είναι άλλο το θέμα, δεν έχω δει την ταινία δεν ξέρω πώς την προσέγγισε. Η ειμί ήταν χρόνια ανορεξικη επίσης 43 κιλά και αν ήταν δηλ.43 κιλά όταν ήταν στα κάτω της, μπορει και 41 δύσκολα να βρεθει μια ηθοποιός να την ερμηνεύσει.
Marisa-Abela-and-Amy-Winehouse.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εχει πολύ γυμνασμένα πόδια εγώ το πα από την αρχή έχει τον σώματοτυπο, της σπιαρς

Καλο ειναι η γυναικες να μην εχουν τοσο γυμνασμενα ποδια γιατι δεν ειναι θηλυκα. Μοιαζουν σαν να ανηκουν σε ποδοσφαιριστες.
 
Να παει στους Ολυμπιακους να παρει μεταλλιο. Για να φοραει μινι φουστα ομως δεν κανει.
Ε η ειμί φόραγε συνέχεια μίνι, φουστάκια κοντα, φορεματάκια κτλ. θα έπρεπε να επιλέξει μια ηθοποιό πιο πολυ στον σωματοτυπο της ειμί. Η lady gaga θα ήταν μια πολύ καλή επιλογή, θα μπορούσε να τραγουδήσει κιόλας
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα