Έκθεση G Play

candy

RetroNuts!
Joined
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.578
Αντιδράσεις
94
Μονολότι δεν είχα σκοπό να κάνω καμία καταχώρηση άμεσα, χάρη στην πολύτιμη βοήθεια της aduinna, αποφάσισα να ποστάρω τις φωτογραφίες που σας είχα υποσχεθεί από την έκθεση ηλεκτρονικών παιχνιδιών gplay που φιλοξενήθηκε στο NOESIS – Kέντρο Διάδοσης Επιστημών και Μουσείο Τεχνολογίας, στη Θεσσαλονίκη την χρονική περίοδο 6 Σεπτεμβρίου με 12 Νοεμβρίου 2006. Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από κινητό τηλέφωνο και έτσι ζητώ συγνώμη για την όποια προχειρότητά τους.Τα σχόλια δικά σας…

image0001bc5.jpg


image0002af2.jpg


image0004tn0.jpg


image0005ki0.jpg


image0006fi7.jpg


image0007ck4.jpg


image0010xr9.jpg


image0011gu8.jpg


image0012ye9.jpg


Αφιερωμένη εξαιρετικά στην arduinna:

image0013jo0.jpg
 
Τι!!!!Είστε σίγουρες..Νομίζω άκουσα μέχρι 23 Νοεμβρίου οτι θα είναι εκεί!!

Μην μου πεις το έχασα πω πω!!!!!!!!!!!

Καταπληκτικές φώτο μπράβο Candy!!
 
Συμπληρωματικά παραθέτω και τις υπόλοιπες φωτογραφίες από τα προβαλλόμενα παιχνίδια. Σ'ευχαριστώ αδελφούλα...

image0014lj9.jpg


image0017hc2.jpg


image0015tt6.jpg


image0016eg3.jpg


Όντως akmakas, πήρε παράταση μέχρι τις 7 Ιανουαρίου.Τώρα το είδα:

http://www.tmth.edu.gr/el/activities/gplay.html

Αξίζει να την επισκεφτείτε!
 
Το Pong είναι όλα τα λεφτά

Όχι τα άλλα δε λένε μια, αλλά pong = #1 (στην κυριολεξία)
 
Ευχαριστούμε Candy.

Καλές είναι οι photo παρότι από κινητό.
 
Σ'ευχαριστούμε πολύ Candy. Πραγματικά άπαιχτες οι φωτό σου!!!!!!! :thumbup:
 
Ενας πολυ καλος λογος να στριμωξω μια εκδρομη προς τα επανω καποια στιγμη ρεπορτερ Candy
 
Akmakas, κανόνισε να μας βρεις ένα καλό μέρος, κανονίσαμε τις ημέρες των Χριστουγέννων ερχόμαστε Σαλλονίκη, φίλε, να σας δούμε και από κοντά.

Φυσικά θα πάμε μαζί στην έκθεση. Άντε καρντάσι μου, να γνωριστούμε και από κοντά τελικά!!!!!!!
 
Μου φαίνεται θα κάνουμε εκδρομούλα προς τα πάνω πιο γρήγορα απ'ότι περιμέναμε.

Well Done :thumbup:
 
Θα πάω αυτή την εβδομάδα με την καμερα μου...Την άλλη εβδομάδα θα έχουμε επίσημο βίντεο....
 
Ωχ και ειδα το Western bar handheld :eek: που το ψαχνω σαν μανιακος ,θα τα πουλανε αραγε μολις τελειωσει η εκθεση:biglaugh:
 
Ναι τα πουλάνε...Στον ύπνο μας AARDVARK!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Akmakas, κανόνισε να μας βρεις ένα καλό μέρος, κανονίσαμε τις ημέρες των Χριστουγέννων ερχόμαστε Σαλλονίκη, φίλε, να σας δούμε και από κοντά.
Φυσικά θα πάμε μαζί στην έκθεση. Άντε καρντάσι μου, να γνωριστούμε και από κοντά τελικά!!!!!!!
Έλα εσύ και θα ξαναπάμε ασφαλώς!!!! :)
 
Πότε θα πας με το καλό akmakas,να ψήσουμε και την arduinna?
 
Λέω για Σαββατοκύριακο....Αν πάλι δεν με τρέξουν πουθενά!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα