"Έφυγε" ο βασιλιας της Ποπ... [Michael Jackson]

Να σε κάψω Γιάννη, να σ αλείψω μέλι.... :(
 
ῥὲ παιδιά, σόρρυ, ἀλλὰ ὑπάρχει ἄνθρωπος ποὺ πιστεύει ὅτι οἱ συναυλίες θὰ γίνονταν;
 
spyros_s είπε:

Φτοῦυυυ! Μοῦ τό χάλασε!

Ἄλλος;

ῥὲ παιδιά, σόρρυ, ἀλλὰ ὑπάρχει ἄνθρωπος (πλήν Σπύρου) ποὺ πιστεύει ὅτι οἱ συναυλίες θὰ γίνονταν;
 
Θα ξεκινούσαν.Αν θα τελείωναν,κανείς δε το ξέρει...
 
................................................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όχι,εγώ σοβαρότατα το είπα το παραπάνω,στην press conference του Λονδίνου η εικόνα του ήταν το λιγότερο (τότε) ανησυχητική...

Τελικά συνέβη...το περισσότερο...
 
Παντως στις προβες μια χαρα φαινοταν.

Τωρα, αν κατεβασε μισο κιλο αναισθητικο χειρουργειου μετα...
 
Κάθε μέρα όλο και κάτι βγάζουν στην φόρα. Τελικά αρχίζω να πιστεύω ότι τον "έφαγαν" κι αυτόν.
 
Phantom είπε:
Κάθε μέρα όλο και κάτι βγάζουν στην φόρα. Τελικά αρχίζω να πιστεύω ότι τον "έφαγαν" κι αυτόν.
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ πριν λίγο...
 
Απολαύστε ένα ακόμα πολύ όμορφο (και με μηνύματα) τραγούδι...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9mmjypW_hNw]YouTube - Michael Jackson - They Don't Really Care About Us. HQ
 
Που αν θυμαμαι καλα αποτελεσε και ριξη για τη φιλια του με το Spielberg και μετα απο διαμαρτυριες Εβραικων οργανωσεων ηταν η αφορμη που απεσυρε το αλμπουμ και το επανακυκλοφορησε με αλλαγμενους στιχους (!!) με δικα του εξοδα!
 
Mάλιστα.Αρχίσαμε....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tGBhk12c_vI&e]Ρουβά,τι είναι αυτά που κάνεις ;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:eek: Dios mio...



Eδώ ταιριάζει το "που πα ρε Καραμήτρο..."
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν έχω πρόβλημα να ομολογήσω ότι στο πέρασμα των χρόνων,ο Σάκης Ρουβάς από μάλλον αντιπαθής,μου είχε γίνει τουλάχιστον απλά αδιάφορος.

Με κάτι τέτοια σκυλέματα όμως (και μην ακούσω για φόρους τιμής και λοιπές αηδίες...) μου αποδεικνύει ότι μάλλον έκανα λάθος.

Βέβαια,το thread δεν είναι περί του κ. Ρουβά,ούτε και για το αν εμένα μου είναι συμπαθής ή τ' αντίθετο,οπότε σταματώ εδώ.

Δε μπορούσα όμως να μη το δείξω αυτό,διότι δείχνει με τον καλύτερο τρόπο πώς λειτουργούν πολλοί άνθρωποι,άσχετα με το ποια εικόνα προσπαθούν να μας πλασάρουν κατά καιρούς.

Ναι,φυσικά δε φταίει μόνο αυτός,αλλά και ο όχλος που έχει από κάτω και δε διστάζει να επικροτήσει (και αν όχι ο ίδιος με τον τρόπο του ζητήσει,τουλάχιστον πιέσει να δει ) το θλιβερό αυτό θέαμα !

Ντροπή λοιπόν,το λιγότερο...

(ναι,ξέρω pooky,τριαντάρησα για τα καλά !!! :p )
 
man παροτι δεν ακουγα michael jackson ομολογω οτι την ακουσα και νιωθω χαλια που πεθανε ...δεν ξερω αλλα ολοι ειναι στεναχωρημενοι με αυτο το γεγονος και μαλλον αυτο οφειλεται στο οτι εβγαζε τουλαχιστον προς τα εξω πολυ καλοσυνη.

ξερω γω μαζικη υστερια θα ειναι...
 
Κι εγω δεν ημουν fan του ουτε ηξερα καποιο τραγουδι του.Παρολα αυτα οταν ακουσα το βραδυ στο ραδιοφωνο να λενε:και τωρα μια ειδηση της τελευταιας στιγμης.Ο M.J ειναι νεκρος απο ανακοπη καρδιας.Επαθα την πλακα μου για λιγη ωρα,δεν το πιστεψα κι ομως ηταν αληθεια.Μακαρι να ειναι καλα εκει που πηγε και ας ξεκουραστει.
 
Wally είπε:
Που αν θυμαμαι καλα αποτελεσε και ριξη για τη φιλια του με το Spielberg και μετα απο διαμαρτυριες Εβραικων οργανωσεων ηταν η αφορμη που απεσυρε το αλμπουμ και το επανακυκλοφορησε με αλλαγμενους στιχους (!!) με δικα του εξοδα!
Πολύ καλά θυμάσαι. ;)
 
Έλεος!!! Αυτό δεν είναι φόρος τιμής αλλά, τολμώ να πω, προσβολή στο νεκρό... Και ποιό τραγούδι??? Το Billie Jean! Ξανά έλεος!!!
 
Τι επαθες βρε Serano? :)
 
Πίσω
Μπλουζα