Αντικείμενα με το brand Game Boy

Ακόμη 2 ωραία αντικείμενα.

radio boy.jpg

time boy.jpg
 
Δεν ηξερα που να το γραψω, γι αυτο αν δεν ειναι σωστο παρακαλω μεταφερετε το η διαγραψτε το.

Σημετα στο φλοματκτ (παζαρι) σε καποια περιοχη της Στουτγκαρδης, ενας κυριος μου αφηνε το πρωτο GAMEBOY το πρασινομαυρο + το παιχνιδι TETRIS + μπαταριες μεσα, σε καλη κατασταση και λειτουργικοτατο (το ανοιξε να παιξω), αλλά χωρις κουτι και καλωδιο ρευματος, στα 10?.

Ειχα μαζι μου μονο 9,40? ομως και δε δεχτηκε να το δωσρι, αρχικα ζητουσε 13?.

Ηταν ευκαρια και την εχασα, τι λετε?

Θα το επαιρνα αν τ αφηνε, μονο και μονο για να το εχω, γιατι πιστευω εχει μεγαλη αξια πλεον συναισθηματικη σαν ρετρο-κλασσικο αντικειμενο και ισως επαιζα και λιγο Tetris, και μετα ισως καθε φορα που ξαναπηγαινα στα παζαρια εδω εψαχνα και παιχνιδια για να αρχισω να συλλεγω κι αυτο..

Αξιζε να το παρω πιστευω, αλλα τωρα, παει.. :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Εσεις τι λετε? Βοηθηστε λιγο, ειμαι ασχετος με handhelds και ειδικα ρετρο Nintendo κτλ...

Ευχαριστω
 
Ωραία θέμα τζονι!! Όλο πρωτότυπες ιδέες βρίσκεις.
 
viking4a είπε:
Δεν ηξερα που να το γραψω, γι αυτο αν δεν ειναι σωστο παρακαλω μεταφερετε το η διαγραψτε το.Σημετα στο φλοματκτ (παζαρι) σε καποια περιοχη της Στουτγκαρδης, ενας κυριος μου αφηνε το πρωτο GAMEBOY το πρασινομαυρο + το παιχνιδι TETRIS + μπαταριες μεσα, σε καλη κατασταση και λειτουργικοτατο (το ανοιξε να παιξω), αλλά χωρις κουτι και καλωδιο ρευματος, στα 10?.

Ειχα μαζι μου μονο 9,40? ομως και δε δεχτηκε να το δωσρι, αρχικα ζητουσε 13?.

Ηταν ευκαρια και την εχασα, τι λετε?

Θα το επαιρνα αν τ αφηνε, μονο και μονο για να το εχω, γιατι πιστευω εχει μεγαλη αξια πλεον συναισθηματικη σαν ρετρο-κλασσικο αντικειμενο και ισως επαιζα και λιγο Tetris, και μετα ισως καθε φορα που ξαναπηγαινα στα παζαρια εδω εψαχνα και παιχνιδια για να αρχισω να συλλεγω κι αυτο..

Αξιζε να το παρω πιστευω, αλλα τωρα, παει.. :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Εσεις τι λετε? Βοηθηστε λιγο, ειμαι ασχετος με handhelds και ειδικα ρετρο Nintendo κτλ...

Ευχαριστω
Kαλη τιμη αλλα εχω βρει το ιδιο Ελλαδα με 5:D..παντως το βρισκεις ευκολα και σε παρομοιες τιμες οποτε μην πολυσκας... ;)
 
οκ, ευχαριστω Γρηγορη..

Βασικα ομως, αξιζε αν το επαιρνα σημερα? Επισης, αν πρεπει να διαλεξω για παρτη μου ενα Gameboy, πιο θα ηταν προτιμοτερο να παρω και σε τι τιμη?

Αυτος ο κυριος ειχε διάφορα Gameboy στον παγκο του, και το colour και μαλλον και καναδυο ds κτλ, δε το κατεχω πολυ το αθλημα..

Καθε βοηθεια και εξηγησεις για το καθενα, ποσο σπανιο ειναι, ποιο βρισκεις πιο ευκολα παιχνιδια του, ποιο εχει πιο καλα παιχνιδια γνκ, και τι τιμες να τα παρω αν τα βρω στο μελλον θα εκτιμηθει.. Ελπιζω να μη σας κουραζω...

Α ξεχασα να πω οτι σημερα βρηκα κι ενα mega drive στα 15? κι ενα SNES στα 45? αν καταλαβα καλα, δε ρωτησα ξανα.. Ισως με παζαρια κατεβαιναν το πολυ 5? στο καθενα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα θυμαμαι αυτα τα gadgetάκια του gameboy, τα διαφήμιζε πολυ το γερμανικό περιοδικό του club Nintendo! Αν θελετε θα ποστάρω φωτογραφίες απ'αυτα τα διαφημιστικά του περιοδικου.. Οσο για τα 10 ευρω που σου άφησε το gameboy με το tetris φιλε viking4a είναι άψογη τιμη, π.χ. στο Μοναστηράκι το ειχα βρει εγω με 15 ευρω μαζι με το Wario land..
 
geo2004z είπε:
Ωραία θέμα τζονι!! Όλο πρωτότυπες ιδέες βρίσκεις.
Ευχαριστώ George! Μακάρι να έβρισκα και περισσότερα διότι η Nintendo τελικά κυκλοφόρησε πολλά...
 
Βρήκα και το ραδιόφωνο του ανταγωνιστή.

sega radio.jpg
 
D@redevil είπε:
Στο ebay είδα και γυναικεία εσώρουχα με κουμπιά Game Boy και σταυρό κατεύθυνσης!!
 
Πίσω
Μπλουζα