Εφυγε ο ηθοποιος Γιαννης Μαλουχος (1933~2024).

τι ηθοποιαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ηθος,γλυκος ανθρωπος
δειτε ξανα τη σκηνη στο αλικη στο ναυτικο πως παιζει με τις παυσεις του,πριν καν πει κωστα κτλ,τα εχει πει ολα
 
τι ηθοποιαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ηθος,γλυκος ανθρωπος
δειτε ξανα τη σκηνη στο αλικη στο ναυτικο πως παιζει με τις παυσεις του,πριν καν πει κωστα κτλ,τα εχει πει ολα
Νομίζω ότι έδωσε την καλύτερη ερμηνεία της ταινίας
 
Είχα την τύχη να τον δω σε θεατρική παράσταση, όταν μας πήγαν με το σχολείο στη Δευτέρα Λυκείου, Μετά το τέλος μας μίλησε και ήταν συμπαθέστατος άνθρωπος. Ο θεός να τον αναπαύσει.
 
Είχα την τύχη να τον δω σε θεατρική παράσταση, όταν μας πήγαν με το σχολείο στη Δευτέρα Λυκείου, Μετά το τέλος μας μίλησε και ήταν συμπαθέστατος άνθρωπος. Ο θεός να τον αναπαύσει.
Και εγώ τον είχα δει σε θεατρική παράσταση με το σχολείο όταν ήμουν στο Δημοτικό. Τον θυμάμαι να είναι απίστευτα χαμογελαστός συνέχεια. Τα χρόνια του να πάρουμε. Συμπαθέστατος πραγματικά από κάθε άποψη
 
Και εγώ τον είχα δει σε θεατρική παράσταση με το σχολείο όταν ήμουν στο Δημοτικό. Τον θυμάμαι να είναι απίστευτα χαμογελαστός συνέχεια. Τα χρόνια του να πάρουμε. Συμπαθέστατος πραγματικά από κάθε άποψη
Αν δεν μ απατά η μνήμη μου τον είχα δει κ γω μικρή στον Αρχοντοχωριάτη του Μολιέρου στο ΚΘΒΕ.
 
Και εγώ τον είχα δει σε θεατρική παράσταση με το σχολείο όταν ήμουν στο Δημοτικό. Τον θυμάμαι να είναι απίστευτα χαμογελαστός συνέχεια. Τα χρόνια του να πάρουμε. Συμπαθέστατος πραγματικά από κάθε άποψη
συγνωμη αλλα δεν τα θελω τα χρονια του
το ταλεντο και καποιες απο τις ταινιες του θελω
 
Από τους πιο συμπαθής ηθοποιούς ο Γιάννης Μαλουχος και πρωταγωνιστής σε μια από τις αγαπημένες μου ελληνικές ταινίες το "Ενας βλακας με πατέντα", όπου συμμετέχουν ένα σωρό ηθοποιοί, το ίδιο ακριβώς συμβαινει και στο "Εμείς τα μπατιρακια".

Ελαφρύ το χωμα
 
Πίσω
Μπλουζα