Η ATARI ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ

nicksofar

RetroActive
Καθώς αρχίζει και μεγαλώνει, πιστεύω είναι ενδιαφέρον να την ποστάρω, το αξιοσημείοτο στην atari συλλογή μου είναι ότι δημιουργήθηκε με συναλλαγές μελών του site. ευχαριστώ παιδές ;) .

picture.php


picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
Ωραίος! :thumbup:

Πολύ ενδιαφέροντα παιχνιδάκια για Jaguar, βλέπω...
 
Αυτο το pinball fantasies, το εψαχνα και εγω.

Ο μεγας προμηθευτης pitsumani δεν το ειχε ομως...
 
Wow. Φοβερή συλλογή. Έχω κι εγώ Atari 2600 junior, αυτό που είχε αγοράσει ο πατέρας μου αλλά είναι σε άθλια εξωτερική κατάσταση. Έχεις και την 32 in 1. Τι μνήμες...
 
oyama82 είπε:
Άσε το tempest για τα arcades και το alien vs predator για το jaguar
Το αρχικό ναί, το 2K πάει Jaguar. Do the math :p . (μην παρεξηγηθείς, απλά ήθελα να αναφέρω την cult φράση ;) :flower: )

Άραγε έχει κανείς δει απο κοντά το Jaguar CD add-on; Δουλεύει καλά;
 
Για το καπάκι της τουαλέτας δε λες;

Α ΝΑΙ! Αυτη την βλακεία! Πολύ λίγα υπάρχουν στον κόσμο και τα πουλάνε για 250 δολλάρια.....
 
Κανονικά θα έπρεπε να το πουλάνε στα είδη υγειυνής για τους πλούσιους
 
χαχαχαχα όπως έλεγε ο nerd: It looks like a toilet. What a great analogy, cause it's SH*T"

Πάντως ενδιαφέρον θα ήταν να ακούγαμε κάποιον με προσωπική εμπειρία...
 
Θα πρέπει να ψάξεις για κανά pokemon ή κανά γατί να σου πει,γιατί πέφτει λίγο μικρό σε άνθρωπο
 
Νομίζω το απαυτώσαμε και ψόφησε το thread. Ειδικά άμα αρχίσουμε τα βρωμερά αστεία με την τουαλετοειδή κονσόλα :p Ας μην το μολύνουμε άλλο (με περιττώματα; ) το thread του παιδιού! Άξια η συλλογή του και εις ανώτερα!
 
H συλλογή του είναι άξια και μπορεί να γίνει και καλύτερη,το Jaguar cd δε χρειάζεται όμως,αυτά.
 
Ωραία συλλογή, σου εύχομαι να την αυξήσεις και άλλο. :)

Το μόνο που θα ήθελα εγώ θα ήταν να έχει περισσότερα boxed games, δεν εκτιμώ πολύ τα cart-only.
 
oyama82 είπε:
Άσε το tempest για τα arcades και το alien vs predator για το jaguar
To Alien vs predator είναι συνταγή για πονοκέφαλο. Πολύ χαμηλό framerate και μη σταθερό. Το Tempest 2000 είναι το καλύτερο παιχνίδι για jaguar με διαφορά, αν και η έκδοση για PSX είναι καλύτερη.
 
Πίσω
Μπλουζα