Κάτι δεν πήγε καλά...

Blood Depts (1985). Όταν βιάζεσαι να τελειώσεις την ταινία, γιατί τέλειωσαν τα λεφτά....

Φίλτατε RIO, πραγματικά, άκουσε το γέλιο μου όλη η πολυκατοικία :D:D:D:D:D
Τι να πρωτοσχολιάσω;;;; Το ότι έσκισε το μανίκι της φόρμας ενώ μπορούσε να το ανεβάσει; Το ότι έκρυβε μέσα στο μανίκι (με τέτοια κατασκευή για "θήκη" κιόλας) μια "πιστολομπαζούκα"; Το ότι ο "δολοφόνος" πάει πιο αργά και απ' το ριπλέι; Το ότι απλά ανατινάζει τον τύπο και απλά τσακ-μπαμ μας πετάει στη μούρη ότι ο πρωταγωνιστής παραδόθηκε στην αστυνομία και εκτίει ισόβια; Αυτήν η σκηνή μαξ να κρατούσε 1 ακόμα λεπτό. Τι διάολο, το φιλμ τους τελείωνε; :D:D

ΥΓ: Μου θύμισε μια έκθεση που είχα γράψει στο φροντιστήριο όταν ήμουν λύκειο. Έκταση 500 λέξεις και με εισαγωγές, 1ο θέμα, 2ο θέμα κ.λπ, μου έμειναν καμιά 20αριά για τον επίλογο καθώς έφτανα στο όριο. Ε, την τελείωσα εντελώς απότομα και έφαγα κράξιμο απ' την καθηγήτρια :D :D

ΥΓ2: Παρόλο που είναι του 1985, μου βγάζει μια αισθητική φθηνής περιπέτειας του 1970. Για τόσο low budget φαίνεται (και είναι μάλλον :fafoutis:)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φίλτατε RIO, πραγματικά, άκουσε το γέλιο μου όλη η πολυκατοικία :D:D:D:D:D
Τι να πρωτοσχολιάσω;;;; Το ότι έσκισε το μανίκι της φόρμας ενώ μπορούσε να το ανεβάσει; Το ότι έκρυβε μέσα στο μανίκι (με τέτοια κατασκευή για "θήκη" κιόλας) μια "πιστολομπαζούκα"; Το ότι απλά ανατινάζει τον τύπο και απλά τσακ-μπαμ μας πετάει στη μούρη ότι παραδόθηκε στην αστυνομία και εκτίει ισόβια; Αυτήν η σκηνή μαξ να κρατούσε 1 ακόμα λεπτό; Τι διάολο, το φιλμ τους τελείωνε; :D:D

ΥΓ: Μου θύμισε μια έκθεση που είχα γράψει στο φροντιστήριο όταν ήμουν λύκειο. Έκταση 500 λέξεις και με εισαγωγές, 1ο θέμα, 2ο θέμα κ.λπ, μου έμειναν καμιά 20αριά για τον επίλογο καθώς έφτανα στο όριο. Ε, την τελείωσα εντελώς απότομα και έφαγα κράξιμο απ' την καθηγήτρια :D :D

ΥΓ2: Παρόλο που είναι του 1985, μου βγάζει μια αισθητική φθηνής περιπέτειας του 1970. Για τόσο low budget φαίνεται (και είναι μάλλον :fafoutis:)
Εμένα μου άρεσε και ότι στον επίλογο γράφει, πως ήταν 45 ετών. Σημαντική πληροφορία....:fafoutis:
 
Εμένα μου άρεσε και ότι στον επίλογο γράφει, πως ήταν 45 ετών. Σημαντική πληροφορία....:fafoutis:
Ε, μπορεί μέσα στη φυλακή να λάμβανε ερωτικά γράμματα από "θαυμάστριές" του ξέρω 'γω. :D :D Να μην ξέρουν την ηλικία του; :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis:
 
Εμείς κατι τετοιους τους έχουμε για πρωινό
 
  • Like
Reactions: RIO
Cannibal Apocalypse (1980). Εντάξει, για να προστατευτεί για την σκηνή η ηθοποιός, έπρεπε να βάλουν από μέσα διάφορα προστατευτικά. Αλλά έφτασε να μοιάζει στον σωματότυπο , τον Σβαρτσενέγκερ...

Χωρίς τίτλο.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
Santo in the Wax Museum (1962). Kάτι δεν πάει καλά, με τα ονόματα εδώ....


O Santo...

12.png

γίνεται....

10.png


Ένα εμφανώς μεξικανικό όνομα....

a.png


και άσε που ο σούπερ ήρωας μας είναι και κρυφοκαπνιστής,...

8.png
 
Πίσω
Μπλουζα