Οι πέντε πιο όμορφες ξένες σταρ

Διάβαζα το άλλο τόπικ που μας καλεί να βαθμολογήσουμε το σεξ απίλ των ηθοποιών και σκέφτηκα να σας το πω. Θεωρώ 100% σέξι, αν και δε την έχω δει ποτέ σε ταινία τη Σοφί Μαρσό! Ακόμα και αν δεν είναι κάθε χαρακτηριστικό της τέλειο, το στόμα, η εμφάνιση γενικά βγάζει κάτι πολύ θυληκό και ελκυστικό.
1716394811489.png

sophie%20marceau.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Διάβαζα το άλλο σημείο που μας καλεί να βαθμολογήσουμε το σεξ απίλ των ηθοποιών και σκέφτηκα να το πω. Θεωρώ 100% σέξι, αν και δε την έχω δει ποτέ σε ταινία τη Σοφί Μαρσό! Αν και δεν είναι κάθε χαρακτηριστικό της τέλειο, το στόμα, η εμφάνιση γενικά βγάζει κάτι πολύ θυλικό και ελκυστικό.
Προβολή συνημμένου 277406

sophie%20marceau.jpg
Μου θυμιζει λίγο την μπεαρ.
 
Η τινά λουιζ , πολύ ψηλή γυναίκα 1,74 με 1,75 πρέπει να ναι και φορα μπαλαρινες εδωευρετήριο~2.jpeg
 
Διάβαζα το άλλο τόπικ που μας καλεί να βαθμολογήσουμε το σεξ απίλ των ηθοποιών και σκέφτηκα να σας το πω. Θεωρώ 100% σέξι, αν και δε την έχω δει ποτέ σε ταινία τη Σοφί Μαρσό! Ακόμα και αν δεν είναι κάθε χαρακτηριστικό της τέλειο, το στόμα, η εμφάνιση γενικά βγάζει κάτι πολύ θυληκό και ελκυστικό.
Προβολή συνημμένου 277406

sophie%20marceau.jpg
Συμφωνώ απόλυτα..να δεις ταινίες της..είδωλο
 
Ηταν απο τις πιο ομορφες σταρ η Τζιντζερ. Καταλευκο δερμα, ξανθογαλανη και με υπεροχη σιλουετα.
Σε οποια ταινια την εχω δει εδωσε θαυμασια ερμηνεια. Αρα δεν ηταν μονο μια πολυ ωραια γυναικα. Ηταν και πολυ ταλαντουχα καλλιτεχνις.
 
Ηταν απο τις πιο ομορφες σταρ η Τζιντζερ. Καταλευκο δερμα, ξανθογαλανη και με υπεροχη σιλουετα.
Σε οποια ταινια την εχω δει εδωσε θαυμασια ερμηνεια. Αρα δεν ηταν μονο μια πολυ ωραια γυναικα. Ηταν και πολυ ταλαντουχα καλλιτεχνις.
84ljq0ywtns5q80s.jpg
Όπως τα περιγραφεις
 

Τι κουκλα ηταν αυτη!
Και δεν ηταν μονο καλη στις αισθηματικες και τις δραματικες ταινιες, ηταν καλη και στις κωμωδιες.
Να την δεις, Αριαδνη, στο Η δεσποινις και το μωρο της, εκει που παριστανει σε μια σκηνη την Σουηδεζα και τους δουλευει ολους πως δηθεν δεν μιλαει αγγλικα και βγαζει σουηδικα απο το κεφαλι της...Πολυ γελιο! Εκπληκτικη.
 
Τι κούκλα ήταν αυτή!
Και δεν ήταν μόνο καλή στις αισθηματικές και τις δραματικές ταινίες, ήταν καλή και στις κωμωδίες.
Να την δεις, Αριαδνη, στο Η δεσποινις και το μωρο της, εκει που παριστανει σε μια σκηνη την Σουηδεζα και τους δουλευει ολους πως δηθεν δεν μιλαει αγγλικα και βγαζει σουηδικα απο το κεφαλι της...Πολυ γελιο! Εκπληκτικη.
Την έχω απολαύσει στο monkey business με τον Γκάρι Γκραντ, απιθανη
 
Πίσω
Μπλουζα