Το Αρχείο της ΕΡΤ

Πάντως υπενθυμίζω, για όσους δεν ξέρουν πότε ξεκίνησε να λειτουργεί το αρχείο της δημόσιας ραδιοτηλεόρασης, ότι ιδρύθηκε το 1990, λίγους μήνες μετά το ξεκίνημα της ιδιωτικής τηλεόρασης στην Ελλάδα (τον Χειμώνα του 1989 παρακαλώ), επί κυβερνήσεως του κ. Μητσοτάκη [edit] Τέτοια σχόλια/χαρακτηρισμοί όχι στο retromaniax [edit].
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αααα ούτε και σε σας λειτουργεί! Μα τι στο καλό φτιάξανε? Και η πλάκα είναι οτι το διαφημίζουν στην τηλεόραση κιόλας :D :D

Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν το συντομότερο...
 
το αρχειο της δημοσιας τηλεορασης λειτουργεί μπαινεις εδω > http://www.hprt.gr/ και πατας επανω αριστερα ΑΡΧΕΙΟ ....
 
Θες να πεις ότι σε σενα η αναζήτηση λειτουργεί?
 
Μόλις επισκέφθηκα την ιστοσελίδα του αρχείου. Δώρον άδωρον. Η αναζήτηση δεν λειτουργεί.
 
Είναι βέβαια σημαντικό το να λειτουργεί η αναζήτηση (που αμφιβάλω αν δουλεύψει) αλλά θεωρώ σημαντικότερο το να εμπλουτιστεί το αρχείο και με νέα θέματα.

Τι ζητάς άνθρωπέ μου θα μου πείτε τώρα παιδιά, αλλά νομίζω ότι δικαιούμαι να το ελπίζω και να το πιστεύω.
 
Πραγματικα δεν το χωραιε ο νους μου γιατι να εχει η κρατικη 4 συχνοτητες που δειχνουν το ιδιο προγραμμα????

Δεν υπαρχει ΕΝΑΣ εκει μεσα να σκεφτει οτι η μια συχνοτητα μπορει να αφιερωθει αποκλειστικα σε προβολη των εκπομπων του αρχειου της ΕΡΤ???
 
Ε θα θελει προσωπικο,λεφτα ,χιλια δυο πραματα ποιος ξερει,ετσι και αλλιως η ΝΕΡΙΤ εχει κατι μηνες ακομη για τα επισημα..
 
Aardvark είπε:
Ε θα θελει προσωπικο,λεφτα ,χιλια δυο πραματα ποιος ξερει,ετσι και αλλιως η ΝΕΡΙΤ εχει κατι μηνες ακομη για τα επισημα..
Αυτό το ξέρουμε, μέσα στο Μάρτιο νομίζω, λένε ότι θα αρχίσουν οι εργασίες του νέου δημόσιο ραδιοτηλεοπτικού φορέα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tsalk σε βρίσκω πολύ αισιόδοξο εδώ δεν μπόρεσαν να διορθώσουν την αναζήτηση ενα μήνα μετά. Μακάρι πάντως να το εμπλουτίσουν!!!
 
jasonk είπε:
Tsalk σε βρίσκω πολύ αισιόδοξο εδώ δεν μπόρεσαν να διορθώσουν την αναζήτηση ενα μήνα μετά. Μακάρι πάντως να το εμπλουτίσουν!!!
Αμφιβάλω αν θα την φτιάξουν και ποτέ, πάντως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι εκτός από το να ελπίζουμε ότι θα............ (και ας ακούγεται υπεραισιόδοξο....)
 
Κάποια στιγμή πιστεύω να γίνει κάτι!!!!!!!!!Κάποιος δεν θα διαμαρτυρηθεί????
 
Πάλι καλα που δε ξεκινάει και στις 21 Απριλίου χαχαχαχαχαχα
 
warrior21 είπε:
Εν πάσει περιπτώσει, άκουσα ότι ο νέος δημόσιος ραδιοτηλεοπτικός φορέας, η ΝΕΡΙΤ....
Αργησανε να βρουνε ονομα, αλλα το πετυχανε! Για γελια και για κλαματα ειναι.
 
Ακόμα και σήμερα δε λειτουργεί η αναζήτηση... Προχειροδουλειά...
 
Ο μόνος τρόπος για να δεις τη λίστα των καταχωρήσεων είναι να πατήσεις αναζήτηση χωρίς να γράψεις τπτ στο field. Αλλά δεν είναι καθόλου πρακτικό, γιατί είναι 20.000+ καταχωρήσεις...
 
20000+ καταχωρήσεις! Το μόνο που χρειάζεσαι είναι χρόνος και υπομονή. Καλό κουράγιο σε όλους μας ;)
 
Πίσω
Μπλουζα