Prince of Persia Reboot?

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.890
Αντιδράσεις
3.892
Σκασανε μυτη κατι screenshots και εικαζεται οτι ειναι απο το νεο Prince of Persia Reboot!


Θα προτιμουσα ενα με τα γραφικα του cel shaded που βγηκε το '08 νομιζω,απιστευτα γραφικα αλλα δυστυχως απαιχτο λογω Gameplay,τουλαχιστον εγω oλο το ξεκιναω και ολο το παραταω.



Θα δουμε αν επαληθευτει η οχι,stay tuned!!


 


Προβολή συνημμένου 56138


 


http://forums.ubi.com/showthread.php/675423-Sequel-to-Prince-of-Persia-2008-(v-4)?p=8522038&viewfull=1#post8522038
 
To PoP του 2008 ηταν πολυ καλη συνταγη παντως. Ελπιιζω να την ακολουθησουν.
 
Πω πω ,οσο απιστευτα ηταν τα γραφικα και τοσο που μ'αρεσαν αλλα τοσο χανομαι και δεν ξερω τι να κανω,το παλευω....μπαινω λιγο στο κλιμα....το παραταω και παλι απο την αρχη...


Παντως για μενα οχι υπερβολη απο τα καλυτερα γραφικα της γενιας το συγκεκριμενο ,αν ειχε και το gameplay του τελευταιου που βγηκε το οποιο τερματισα θα ηταν απιθανο!!


 

δεν τερματισα σταματησα καπου πριν το τελος που ηταν αδυνατο να σκαρφαλωσω κατι κολονες,βρε δεν πα να .....
 
Ξέρετε ότι έχω ένα τεράστιο έρωτα με τον Πρίγκηπα, ε? :)

(ναι, εκτός από μηχανήματα, ερωτεύομαι και φανταστικούς ήρωες! :p )

Πώς και πώς θα το περιμένω!

Αααχχχχχ.... Ubisoft + POP = LFE! :D

(p.s. Aard για ποιο POP μιλάς? Εκείνο με τον τύπο με τα χρυσά φτερά? [νομίζω το the two thrones] )
 
Aardvark είπε:



Αυτο που βλεπω με παραπεμπει στην πλατη καποιου με υποσαχαρια αφρικανικη σωματοδομη και ενα κοινο απο ~αιγυπτιους/χαμ-σημ-ιτες σε χρονο καπου μεταξυ 200π.χ-400 μ.χ.(προ μωαμεθ ) ,

Pop Zero 2 ειπαμε ???,ουτε Prince ουτε Persia .... , ελπιζω στην πορεια να δουμε κατι περισσοτερο απο Zero....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:



Αυτο που βλεπω με παραπεμπει στην πλατη καποιου με υποσαχαρια αφρικανικη σωματοδομη και ενα κοινο απο ~αιγυπτιους/χαμ-σημ-ιτες σε χρονο πριν το 200π.χ-400 μχ(προ μωαμεθ)
Κοίτα να δεις που την ίδια απορία έχει κι αυτός στο link του Aard, ένα κλικ πιο κάτω:

Who is the guy in the center of the picture? I hope it isn't the prince.

That can't be the Prince, I suppose it's about some revolution in the ancient times (Egypt may be)...

I'm afaid it's the new Prince.... even the non POP fans says it's horrible.
Το ότι πήραν ένα κούκλο και τον κάναν έτσι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
Ξέρετε ότι έχω ένα τεράστιο έρωτα με τον Πρίγκηπα, ε?
Βρε μανία αυτά τα θηλυκά, όλα έναν Πρίγκηπα θέλουνε. Με Άσπρο Άλογο να υποθέσω; :diablotin:

Αχ, γιατί να γεννηθώ κοινός θνητός... :precry:
 
Maddog είπε:
Βρε μανία αυτά τα θηλυκά, όλα έναν Πρίγκηπα θέλουνε. Με Άσπρο Άλογο να υποθέσω; :diablotin:
Κοίτα, μιας και το άλογο φορολογείται πλέον (άσε που θέλει κι επιπλέον φροντίδα! :p ), δεν έχω πρόβλημα να είναι σκέτος! :biglaugh:

Αλλά πρέπει οπωσδήποτε:

-Να είναι άριστος χειριστής όπλων και γνώστης πολεμικών τεχνών

-Προαπαιτούμενο: Να περπατάει σε τοίχους

-Να έχει μια βαριά "μοίρα" (aka "o άντρας, ο πολλά βαρύς"!)

-Αν έχει και κακό εαυτό (ε, να είναι και λίγο badboy! Μη μας βγει και φλώρος! :D ), extra points! :)

Δε θα αναφέρω καν τους κοιλιακούς, γιατί ξέρω ότι θα με "bannάρετε" από του υποφόρουμ του gaming! :biglaugh:


Maddog είπε:
Αχ, γιατί να γεννηθώ κοινός θνητός... :precry:
Μην στεναχωριέσαι βρε! Σ' αγαπάμε κι έτσι! :flower:

Αν είχες κι ένα σαράι, ουδώλως θα χάλαγε το γυναικείο πληθυσμό σε διαβεβαιώ! :biglaugh:
 
Για την φερομενη ως φωτο του Reboot ....

Ευφανταστος mode on .

Mπορει να ειναι prequel/οχι ακριβως reboot

Kαι με καποια αφορμη, ενα γλεντι ή κατι αναλογο μπορει να ξεκιναει καπως ετσι

"Oλοι γνωριζετε και ποτε δεν το κρυψα αλλωστε , οτι η γενια μου ειναι ταπεινης καταγωγης .

Αυτο που δεν γνωριζετε ομως ειναι οτι η καταγωγη μου κραταει απο ενα πολυ μεγαλο πολεμιστη που τα κατορθωματα του ξεπερνουν και τα δικα μου , που αποτελεσε προσωπικο μου ινδαλμα ως παιδι ,και του οποιου και την ιστορια θα σας διηγηθω αποψε ...

Και να ξεκιναει να αφηγηται την ιστορια του ενος ~ Αιθιοπα /Νουβιου σκλαβου/μονομαχου που......

(τωρα αν στη πορεια τον ερωτευεται και καποια ..."Ζηνα/Ζηνοβια" η οποια γινεται ενεργο μερος του γενεολογικου δενδρου του Πριγκηπα ακομα καλυτερα )

ΤΣΤΣΤΣ φουλ στα κλισε ειναι .

Ευφανταστος mode off
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίο! Το μόνο που δεν μου αρέσει στα νέα παιχνίδια είναι το επίπεδο δυσκολίας. Τα περισσότερα τα έχουν κάνει πολύ δύσκολα σε σημείο να τα παρατάς κάποια στιγμή.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Συμφωνώ κι εγώ για το ότι φαίνεται δύσκολο, μου θυμίζει λίγο Ninja Gaiden του XBox με λίγο από God of war.
 
Ωραίο! Το μόνο που δεν μου αρέσει στα νέα παιχνίδια είναι το επίπεδο δυσκολία. Τα περισσότερα τα έχουν κάνει πολύ δύσκολα σε σημείο να τα παρατάς κάποια στιγμή.
Συμφωνώ, δείχνει ζόρικο (και αυτό).
 
Πίσω
Μπλουζα