Review : Donkey Kong JR (ATARI XL/XE)

To Donkey Kong απετέλεσε μια απο τις σημαντικότερες στιγμές - κατ'εμέ - της ιστορίας του gaming παρόλο που "έφερε στον κόσμο" τον όχι-και-τοσο-συμπαθή Μάριο (όχι τον telonio - αυτόν με το κόκκινο καπέλο και το μουστάκι) :D

Όσον αφορά το layout του review, δεν έχω λόγια. Άξιος :thumbup:
 
Ρε 'σεις ??? Το μπαρμπαδάκι από το Donkey Kong, είναι ο MARIO ???? ΧΑΧΑΧΑ !!! Επεσα από τα σύννεφα, τώρα.

Πραγματικά δεν το ήξερα....... :D

@DINO: Για ακόμη μια φορά, μπράβο, για το πολυ όμορφο review σου :thumbup:
 
Να που, τα reviews του GRM, λειτουργούν και σαν εγκυκλοπαιδικές γνώσεις!

BTW teflon, Απίστευτο και ανεπανάληπτο avatar!!!

Μου δίνεις ιδέες...

Να'στε καλά για τα σχόλια!
 
Αυτα (και αλλα βεβαια οκ) ηταν πραγματικα παιχνιδια - μπραβο Dino :thumbup:
 
Εξαιρετικός DINO ! Μου αρέσει το layout του review !!
 
teflon είπε:
Ρε 'σεις ??? Το μπαρμπαδάκι από το Donkey Kong, είναι ο MARIO ???? ΧΑΧΑΧΑ !!! Επεσα από τα σύννεφα, τώρα. Πραγματικά δεν το ήξερα....... :D

@DINO: Για ακόμη μια φορά, μπράβο, για το πολυ όμορφο review σου :thumbup:
Είσαι και παλιός στον χώρο σαν δεν ντρέπεσαι :D !!!! Στο Νο 2 πάντως ο ήρωας ήταν το μικρό του γοριλάκι..

Για άλλη μια φορά DINO έγραψες!!
 
Εξαιρετικό layout!!!! Εύγε DINO.

Και ειδικά αυτό το "By Nintendo" είναι όλα τα λεφτά, ειδικά αν ξέρεις ότι πρόκειται για πρόγραμμα μηχανήματος ATARI!!!!!
 
DINO συγχαρητήρια! Πολύ καλό review και πολύ όμορφο backround/layout! Τέλειος!
 
Σούπερ-κλασσικό παιχνίδι, και φοβερό review !! Και πάλι μπράβο Dino. :)
 
Αγαπητέ DINO μας έχεις κακομάθει! Κάθε Review σου είναι χάρμα οφθαλμών!!! Μακάρι να έβγαζες εκείνα τα χρόνια ένα περιοδικό που θα έγραφε μόνο για ATARI! Θα ήμουνα σίγουρα συνδρομητής σου!

Έτυχε μάλιστα και παρουσίασες ένα από τα καλύτερα παιχνίδια του XL που κυριολεκτικά το είχα λιώσει!!! Σε ευχαριστούμε για την ζωντάνια και την χαρά που μας έχεις δώσει με την επίπονη εργασία σου και το μεράκι σου!

Θέλω να ξέρεις ότι η δουλειά σου δείχνει εκπληκτική σε εμάς τους έξω!

Καλή συνέχεια! Εύγε! :thumbup:

teflon είπε:
Ρε 'σεις ??? Το μπαρμπαδάκι από το Donkey Kong, είναι ο MARIO ???? ΧΑΧΑΧΑ !!! Επεσα από τα σύννεφα, τώρα. Πραγματικά δεν το ήξερα....... :D
Έτσι ακριβώς φίλε teflon! Για να ακριβολογούμε στο πρώτο Donkey Kong λεγόταν Jumpman! Μετά από λίγο καιρό όμως έγινε Mario από τον Ιταλό ιδιοκτήτη των γραφείων της Nintendo of America Mario Segali όπου όρμησε μέσα ως ταύρος μαινόμενος και απαιτούσε να του πληρωθεί το ενοίκιο! Οι χειρονομίες του ο εξαγριωμένος τόνος της φωνής του και ή προφορά του έμελλε να εμπνεύσει τον μάγο Shigeru Miyamoto και να μετονομάσει τον ήρωα και αργότερα σήμα κατατεθέν της Nintendo με το όνομα που όλοι σήμερα γνωρίζουμε!
 
Σας ευχαριστώ πολύ φίλοι μου για τα καλά σας λόγια! :) :) :)

Turrican, αν βγάζαμε ένα περιοδικό, με τις δικές σου παρουσιάσεις και τα δικά μου layouts, σίγουρα θα κάναμε θραύση!

Μου δίνει ιδιαίτερη χαρά που παρακολουθούν τα reviews, και άτομα τα οποία δεν έχουν καμία σχέση με τα Atari μηχανήματα...

Επίσης, χαίρομαι ιδιαίτερα, όταν βλέπω πως ανταποκρίνονται άτομα τα οποία ποστάρουν σπάνια και μόνο όταν έχουν κάτι να πουν... ;)

And last but certainly not least, ευχαριστώ τους Mods και SMods για τα σχόλιά τους...

Και πάλι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, για την ανταπόκρισή σας... :)

Κλείνω εδώ γιατί έχω αρχίσει και αισθάνομαι όπως οι ηθοποιοί στην απονομή των Oscar... :D
 
Και λίγα σου λέμε!Εξαιρετική δουλειά! :)
 
Πίσω
Μπλουζα