The Ghost Blade! A new Dreamcast game coming..

Ναι! Τον περασμένο μήνα το Sturm και τώρα αυτό...Με βρήκατε άρρωστο άνθρωπο και με ξεσηκώνετε!!! :D :D:D:D:p
 
Καλο σε κανουμε κακο δεν σε κανουμε! :D Απο Play-asia;
 
yep!...την απλή και ταπεινή έκδοση ;)
 
Παω να παιξω :)
 
Wally για το Sine Mora ποια ειναι η γνωμη σου;
 
Απο τα παιχνιδια που κανω φιλοτιμες προσπαθειες να μου αρεσουν αλλα δεν τα καταφερνω χαχαχα

Ενω και προσεγμενο ειναι και γραφικα εχει και ποικιλια στις πιστες διαθετει...για λογο ανεξηγητο δεν ειναι διασκεδαστικο. Ετσι απλα. Σε καμια περιπτωση δεν μπορω να το συγκρινω με κλασικα horizontal shooters εξ Ιαπωνιας.

Μου τη σπαει και οτι οι σφαιρες σου ειναι ψειρουλες.

Ισως οτι δεν σε κανει να νιωθεις οτι καβαλας ενα εργαλειο που κανει ζημιες και φαινεται...
 
Wally είπε:
Απο τα παιχνιδια που κανω φιλοτιμες προσπαθειες να μου αρεσουν αλλα δεν τα καταφερνω χαχαχα
Ενω και προσεγμενο ειναι και γραφικα εχει και ποικιλια στις πιστες διαθετει...για λογο ανεξηγητο δεν ειναι διασκεδαστικο. Ετσι απλα. Σε καμια περιπτωση δεν μπορω να το συγκρινω με κλασικα horizontal shooters εξ Ιαπωνιας.

Μου τη σπαει και οτι οι σφαιρες σου ειναι ψειρουλες.

Ισως οτι δεν σε κανει να νιωθεις οτι καβαλας ενα εργαλειο που κανει ζημιες και φαινεται...
Εχει λιγη ωρα που το τερματισα στο PS Vita :D . Μου αρεσε μπορω να πω, οσον αφορα τα γραφικα αρκετα καλα για φορητο (δεν θυμαμαι πως ηταν στο 360) και το σεναριο επισης καλο. Τωρα οσον αφορα το gameplay ... ερχεται ωρες ωρες να κατεβασεις λιγα καλα για να συνελθει! χαχαχα
 
Αμάν! Όχι πάλι!!! Χα!Χα! Thanks! :D

Καλό θα ήταν να ανοιχτεί ένα thread (υπάρχει?) όπου να αναφέρονται πια shmups "παίζουν" σε PS3 και PS4 ... Έτσι για να παίρνουμε τη δόση μας :D
 
Πίσω
Μπλουζα