Turok official thread

Joined
29 Αύγ 2007
Μηνύματα
287
Αντιδράσεις
21
Αποτι βλέπω δεν υπάρχει αναλογο θρεντ και ειπα να ανοιξω ενα εγώ. Το παιχνιδι φαινεται αρκετα εντυπωσιακο. Παρτε μια γευση εδω:

http://www.gametrailers.com/player/22062.html

Τι σχολια εχετε να κανετε? Το χει παιξει κανεις?
 
Εχθες το αγορασα(στο ps3 ) και μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλο, ειδικα στον τομεα του ηχου εχει γινει καλη δουλεια, τα γραφικα τα περιμενα καλυτερα , επισης ο χειρισμος ειναι αρκετα καλος.η μαγεια παντως που εζησα το 1996 παιζοντας το πρωτο turok δεν την ξανααισθανθηκα σε αυτο.
 
Εγω εχω παιξει ενα τουροκ δε θυμαμαι ποιο. Ηταν για πισι και οταν εσωζες κατι παιδακια που ζητουσαν βοηθεια και ηταν σε κλουβια ελεγε child rescue. Ποιο ηταν? Πολυ παλουκι δεν το τερματισα ποτε.
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
Εγω εχω παιξει ενα τουροκ δε θυμαμαι ποιο. Ηταν για πισι και οταν εσωζες κατι παιδακια που ζητουσαν βοηθεια και ηταν σε κλουβια ελεγε child rescue. Ποιο ηταν? Πολυ παλουκι δεν το τερματισα ποτε.
ηταν το turok 2 , το ειχα στο N64 ενα απο τα καλυτερα ολων των εποχων,αρκετα δυσκολο ασε εφαγα τρελα ξενυχτια :D :D:D
 
Εγώ πάλι μόνο κακά λόγια ακούω για το νέο turok! Μου φαίνεται λογικό, μιας και το game δεν έχει και τίποτα το αξιόλογο να μας παρουσιάσει..
 
Αλήθεια, το ξέρατε ότι το Turok υπήρχε σε κόμικ εδώ και πάρα πολλά χρόνια;

Η πρώτη έκδοση ήταν της Dell από το 1956-57 ενώ πιό άμεσα σχετιζόμενη με τα video games ήταν η έκδοση της Acclaim/Valiant από το 1995.

Εδώ μπορείτε να δείτε την credits σελίδα του τεύχους 0 της Acclaim/Valiant:

turokkp5.jpg
 
Ίσως ξέφυγε στους περισσότερους η είδηση, που βγήκε πριν λίγες μέρες, αλλά βγαίνει αύριο σε PC η remastered version του Turok σε Steam, GOG, Humble Bundle, σύμφωνα με eurogamer με αυτά τα extra features:

  • Support for high resolutions, and widescreen.
  • Improved gameplay and level design.
  • OpenGL for video backend to provide portability and support for vertical sync.
  • Dynamic lighting, bloom, FXAA, enhanced water effects, lights shafts and more.
  • vAbility to freely rebind all keyboard, mouse, and gamepad inputs.
  • Steam Achievements.



 
Πίσω
Μπλουζα