Wind and Water Puzzle Batles - 30% Eκπτωση

cast128dreams

Retro Member
Joined
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
182
Αντιδράσεις
3
Εαν τα 37 ευρω που ειχε πριν την εκπτωση σας φαινοντουσαν πολλα και δεν θελατε να τα δωσετε σε ενα Puzzle παιχνιδι ...τωρα ηρθε η ωρα να το ξανασκεφτητε.

Η redspotagmes εκανε επτωση στο Wind and water puzzle Batles 30% που σημαινει οτι το παιχνιδι μαζι με τα μεταφορικα ερχεται στο ποσο τον 21.39 ευρο.

Το wind and water pazzle battles ειναι ενα παιχνιδι το οποιο εχει φτιαχτει απο δυο Ατομα..Ο ναι δυο ατομα..Το ονομα της εταιριες Υun works.

Nα πουμε οτι το manual ειναι ολλο ενχρωμο στα αγγλικα και στα γιαπωνεζικα.Με ωραια Artworks και καλιτεχνικες πινελιες.

Επισης η Redspogames ειναι στο youtube (φυσικα).Τον λογαριασμο τον εχει αναλαβει ενας με το ονομα ΜΑΧ.Ο ΜΑΧ οταν επικοινωνησα μαζι του σχετικα με της πωλησεις τον παιχνιδιων Dreamcast απλα απο ενδιαφερον(ο max ειναι υπευθυνος διαφημισης μαλλον) μου ειπε οτι το wind and water δεν εχει πουλησει πολυ διοτι ειναι λιγο ακριβο.ΕΑΝ ΚΑΙ Η ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ORIGINAL ΤΟΥ DREAMCAST KAI OTI ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΚΟΝΑΜΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ wind and water...Ολλα αυτα τον σεμπτεμβρη του 2009.

Α ναι Μου ειπε να μην το πω πουθενα :eek:

Τα συμπερασματα δικα σας...εγω παντως το παραγειλα.Μιας και εχουν γραψει wind and water June month.Iσως η προσφορα κρατηση μονο για τον ιουνιο...εαν ναι σημερα ειναι η τελευταια μερα??!!!............

Link Redspotgames

http://www.redspotgames.com/shop/index.php?act=viewProd&productId=7
 
Εφτασε το πακετο σημερα.....με το wind and water και σας παρουσιαζω απο τα πολλα καλουδια ::) που εχει μεσα στο πακετο η Redspot games...

Τhank you Redspotgames

Απολαυστε :cool:

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα