Διαγωνισμός Adventure Games Retromaniax - Μέρος 4ο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Έχω τελειώσει και τα 9 από το Σάββατο :) . Τώρα είμαι στα μισά του 10ου. Break και συνεχίζω το βράδυ...
 
Εγω στο 7 μετα απο ωρες πηγα να κανω εμετο:precry2:...Με επιασε πονοκεφαλος :( και αποφασισα να σταματησω εδω..Εβαλα για λιγο το 10 να το δω και επαθα την πλακα μου.Καλο κουραγιο σε οσους αποφασισουν να το φτιαξουν και οποιοι τελικα το καταφερουν απλα :bow: !!!
 
Kambia είπε:
Έχω τελειώσει και τα 9 από το Σάββατο :) . Τώρα είμαι στα μισά του 10ου. Break και συνεχίζω το βράδυ...
Θα αστειεύεσαι!!! Απλά RESPECT!

kajwbtfe είπε:
Εγω στο 7 μετα απο ωρες πηγα να κανω εμετο:precry2:...Με επιασε πονοκεφαλος :( και αποφασισα να σταματησω εδω..Εβαλα για λιγο το 10 να το δω και επαθα την πλακα μου.Καλο κουραγιο σε οσους αποφασισουν να το φτιαξουν και οποιοι τελικα το καταφερουν απλα :bow: !!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! Φοβάμαι οτι θα πάθω ακριβώς τα ίδια!!!
 
Η Kambia παίζει τον ρόλο που έχει το μηχανικό λαγουδάκι στους κυνοδρομίες. Δεν θα την φτάσετε ποτέ, αλλά θα σας κάνει να τρέχετε πιο γρήγορα.

kambia.jpg
 
Αχαχαχα, ωραία φωτό Αλκη !!

Λοιποοοοόν...

Επιασα και εγώ (επιτέλους) τα puzzles. Ολα καλά, μέχρι και το 6.

Τα 7, 8, 9, θα συμπληρωθούν ΜΟΝΟ αν βρω κενό χρόνο (θα το "τρενάρω" μέχρι την λήξη του διαγωνισμού). Οσο για το 10, και μόνο που το είχα δεί, ζαλίστηκα. Δεν το αγγίζω καν !! :p
 
Χαρά στο κουράγιο σας ρε παιδιά! :) :)
 
Lol τρελλή φωτό της κάμπιας με τον κύβο.

Μόλις ολοκλήρωσα και το 10ο :) Έγιναν λίγο κρόσσια τα νεύρα μου προς το τέλος κυρίως με τα λευκά κομμάτια που δεν φαινόντουσαν καθόλου!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:
Πολυ φοβαμαι οτι λογω ροπης/εφεσης σε puzzles (τολμω να υποθεσω λογω Rubik)

θα φαμε την σκονη της Kambiaς.


alkis21 είπε:
Η Kambia παίζει τον ρόλο που έχει το μηχανικό λαγουδάκι στους κυνοδρομίες. Δεν θα την φτάσετε ποτέ, αλλά θα σας κάνει να τρέχετε πιο γρήγορα.
kambia.jpg

.....

Kambia είπε:
Lol τρελλή φωτό της κάμπιας με τον κύβο.
Μόλις ολοκλήρωσα και το 10ο
Τρελλη η φωτο αλλα ελλειπης .....

Λειπει η ... σκονη .
 
Ναταλί, στείλε μου το τιμολόγιο για τις συμπληρωμένες εικόνες των 7,8,9 και 10 :D

Υ.Γ. PΟΟΚάρα, κάνε έστω το πρώτο ρε αγόρι μου και κατέβα τιμής ένεκεν...
 
Ρε παιδιά εγώ είμαι στο 9ο με το Larry και μου είχανε μείνει 4 κομμάτια και πάτησα καταλάθος σε κάποιο link και με κατέστρεψε :(

Τώρα το ξανατέλειωσα σχεδόν αλλά αν είναι δυνατόν! Αύριο ξεκινάω το τελευταίο και θα το φτιάχνω λίγο λίγο :p
 
Omenforever είπε:
Υ.Γ. PΟΟΚάρα, κάνε έστω το πρώτο ρε αγόρι μου και κατέβα τιμής ένεκεν...
I am PRICELESS baby!!!!! Στέκομαι στην απόφασή μου εδώ και δεκαετίες man, δεν θα αλλάξω στα γεράματα!!!!!!
 
Χα! Εγώ την πάτησα με το 10ατο έτσι. Βραχυκύκλωσε ένα usb και μου έκλεισε το pc! Ευτυχώς ήμουν στην αρχη ακόμα αλλά δεν παύει να είναι σπαστικό.

Καλό κουράγιο με το 10 και κυρίως στα λευκά κομμάτια.
 
Μόνο τρεις συμμετοχές μέχρι στιγμής, για να βλέπω χεράκια...
 
Μια και ειμαι ακομα στα εξι :points: απο το Μ.Σαββατο ,την πρωτη μερα του διαγωνισμου,(δεν το ξαναδοκιμασα απο τοτε )... λεω να κανω μια προσπαθεια .
 
Τι να πω εγώ που είμαι στα..... δύο!!! :baby2:
 
hehe. Εγώ το προσπάθησα το Μ. Σαββάτο αλλά μετά το ξέχασα. Θα προσπαθήσω, αν και τα puzzle δεν είναι το φόρτε μου!!
 
εγω τα εφτιαξα αλλα πως να στα στειλω?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα