Ghouls n Ghosts: Τερματισμός με ένα credit by metalcandyman

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.320
Αντιδράσεις
5.897
Οπως υποσχεθηκα αν βρω τροπο ωστε να μην χρειαζομαι ατελειωτες ωρες και 3 προγραμματα για να ανεβασω ενα παιχνιδι θα ανεβασω πολλα παιχνιδια.Βρηκα το καταληλο προγραμμα αλλα δυστηχως δεν ξερω γιατι αλλα δεν εχω ηχο εχω παρασιτα.Δεν ξερω τι αλλο να κανω αν εχει καποιος καμια ιδεα ας την πει.Στο παιχνιδι χανω 4 ζωες αν θυμαμαι καλα αλλα ζητω την επιεικεια σας γιατι το παιχνιδι οπως και ολα ωσα θα ανεβασω τα παιζω στο πολυ χαλαρο δεν παω για καποιο ρεκορ δηλαδη :)

 
Για τον ηχο τσεκαρε το σχετικο mirror thread στο mame.gr .... (να μην λεμε τα ιδια πραγματα 2 φορες)
 
Ρε συ με πέθανες !!!! Ξέρεις πόσα credits ρίχνω μέχρι να σταματήσω για να διατηρήσω τα νέυρα μου απο κατάρρευση ? Είσαι ταλέντο τεράστιο !
 
Περιμένουμε και άλλα βίντεο παρόμοια (με ήχο αυτήν την φορά :p )

Δέχεσαι παραγγελίες? ;)
 
Πλάκα κάνεις! 'Εχασες 4 ολόκληρες ζωές???? Λέγε ρε! Ποιος είσαι και τι έκανες το Βασίλη! :D

Υπόσχομαι ότι θα κάτσω να το δω όλο το βιντεάκι το βράδυ (ας πάει στα κομμάτια το διάβασμα! :D ) και θα επανέλθω (με κρεμασμένο το σαγόνι μάλλον!)

:bow:
 
:bow: :bow: :bow:

Και δεν κοιμάται κανονικά... Φαντάσου να ήταν και ξεκούραστος τι θα'κανε ο άνθρωπος!!!
 
Βασίλλλ!!!!! ΟΥΣΤ! Μας έλοιωσες, μας κατέστρεψες!!!!! :p :D

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!! ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!
 
Ντοινγγγγγγγγγγγ......
 
Μπραβο Bill!! αψογος φιλε!!
 
Holly Ship!!! Φοβερός Metal! Σου βγάζω το καπέλο!
 
Respect και πάλι respect.
 
Χαιρομαι που σας αρεσε το βιντεο αλανια και σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.Τετοια βιντεο υπαρχουν χιλιαδες στο Youtube που μπορει να δει ο καθενας δεν ειναι κατι το σπανιο και το ιδιαιτερο αλλα ιδιαιτερο ειναι οτι το βιντεο αυτο ειναι ενος απο σας που εχει την ιδια τρελα με ολους σας εδω μεσα στο αγαπημενο μας forum.θα ακολουθησουν πολλα ακομα τετοια βιντεο :)
 
Έχασες 4 ζωές για να το ολοκληρώσεις??

Εγώ χάνω 4 ζωές μέχρι να φτάσω στο πρώτο boss!!!
 
theoritikos είπε:
Έχασες 4 ζωές για να το ολοκληρώσεις??Εγώ χάνω 4 ζωές μέχρι να φτάσω στο πρώτο boss!!!
Κανονικα δεν χανω καμια φιλε theoritike αλλα οπως ειπα το παιχνιδι το παιζω στο πολυ χαλαρο και ετσι θα ειναι ολα ωσα θα ανεβασω.Εννοοιται ομως οτι ολα τα παιχνιδια τερματισμο με ενα credit.
 
To έχω άχτι αυτό το παιχνίδι από πιτσιρίκι, και το γεγονός πως δεν ξέρω/έχω δει κανέναν να το τερματίζει, με πεισμώνει ακόμα πιο πολύ! Μόνο μια φορά είχα δει κάποτε έναν τύπο να φτάνει μέχρι την προτελευταία πίστα, αλλά δεν κατάφερε να πάει πιο μακριά.
 
theoritikos είπε:
To έχω άχτι αυτό το παιχνίδι από πιτσιρίκι, και το γεγονός πως δεν ξέρω/έχω δει κανέναν να το τερματίζει, με πεισμώνει ακόμα πιο πολύ! Μόνο μια φορά είχα δει κάποτε έναν τύπο να φτάνει μέχρι την προτελευταία πίστα, αλλά δεν κατάφερε να πάει πιο μακριά.
Πιστευω φιλε theoritike οτι ξερεις οτι για να τερματιστη κανονικα το παιχνιδι πρεπει να τερματιστει δυο φορες :D Αν δεν βαριεσαι δες καποια στιγμη το βιντεακι.
 
Metalcandyman, το πρώτο arcade Ghost & Goblins το έχεις χάνοντας μόνο λίγες ζωές? Αυτό είναι από τα πιο δύσκολα παιχνίδια που έχω παίξει σε arcade. Το Bubble Bobble? Tο'χεις? Αν ναι θα ήθελα να δω ένα καλό run να δω πως βγάζεις τις τελευταίες 20-30 πίστες.

Αλήθεια, ποιο είναι το δυσκολότερο παιχνίδι που έχεις παίξει ποτέ? Γιατί αν ένα παιχνίδι είναι δύσκολο για έναν παίκτη σαν εσένα τότε θα πρέπει να είναι όντως δύσκολο :biglaugh:
 
Imgema είπε:
Metalcandyman, το πρώτο arcade Ghost & Goblins το έχεις χάνοντας μόνο λίγες ζωές? Αυτό είναι από τα πιο δύσκολα παιχνίδια που έχω παίξει σε arcade. Το Bubble Bobble? Tο'χεις? Αν ναι θα ήθελα να δω ένα καλό run να δω πως βγάζεις τις τελευταίες 20-30 πίστες.
Αλήθεια, ποιο είναι το δυσκολότερο παιχνίδι που έχεις παίξει ποτέ? Γιατί αν ένα παιχνίδι είναι δύσκολο για έναν παίκτη σαν εσένα τότε θα πρέπει να είναι όντως δύσκολο :biglaugh:
Φιλε συμφωνουμε απολυτα για το ghost n goblins.Το ghost n goblins ειναι δυσκολοτερο απο το ghouls n ghost.Καποτε το τερματιζα χωρις να χασω ζωη τωρα το τερματιζω κανονικα αλλα χωρις να χασω καμια ζωη θα χρειαστω λιγη προπονηση.Θα ανεβασω και γιαυτο και για το bubble bobble.Το εχω ξαναπει και θα το λεω παντα οτι δυσκολοτερο παιχνιδι απο το pacman δεν εχει.Για πολλους και διαφορους λογους.
 
Πίσω
Μπλουζα