Currently playing…

Το Daytona ειναι φοβερο ΑΛΛΑ η εκδοση που εχω εγω(Daytona 2001 Japan) δεν εχει επιλογη να διορθωσω το υπερευαισθητο control.

H αμερικανικη εκδοση (Daytona 2001 USA) εχει αυτη την επιλογη.

Αν καποιος φιλος εχει κανα iso backup του συγκεκριμενου ας ριξει ενα reply ή PM.
 
η θα συνεχίσω το skies of arcandia η θα λιώσω στο metal slug!
 
Donpachi (Sega Saturn version-SSF emu)

Ναι, είμαι λίγο παράξενος, το ξέρω... :D
 
ε ζηλεψα...με DonPachi και εγω λοιπον!!!

(εν τω μεταξυ ψαχνω και τον ΑΕΟΝ sto Live για κανα Gears...)
 
Lemmings Revolution (ε μα τα θέλατε! :D )
 
Wally είπε:
Το Daytona ειναι φοβερο ΑΛΛΑ η εκδοση που εχω εγω(Daytona 2001 Japan) δεν εχει επιλογη να διορθωσω το υπερευαισθητο control.H αμερικανικη εκδοση (Daytona 2001 USA) εχει αυτη την επιλογη.

Αν καποιος φιλος εχει κανα iso backup του συγκεκριμενου ας ριξει ενα reply ή PM.
Λοιπόν , κατέβασα και έβαλα το Daytona USA 2001 (το οποίο περιλαμβάνει και calibration για το αναλογικό χειριστήριο). Περιττό να σου πώ οτι η διαφορά είναι τεράστια ....

Και για να ποστάρω και κάτι on-topic (τί παίζουμε αυτή τη στιγμή), έχω τσακίσει το Ikaruga (το CD όπου να'ναι θα αρχίζει να μου φωνάζει :p )
 
Aarbron πρόκειται για την DOOMSDAY ENGINE με πάρα πολλά, αν όχι όλα, από τα addons που έχουν βγει!!!!!!

Με αυτή τη μηχανή παίζω τώρα DOOM και DOOM II. Μοναδικό της μείον, θα έλεγα ότι είναι η μειωμένη συμβατότητά της με wads της ανεξάρτητης σκηνής.

Καλή περίπτωση, must για οποιονδήποτε FPS gamer που σέβεται τον εαυτό του.
 
Keeper για φερτο αυριο.....
 
keeper7k είπε:
...Και για να ποστάρω και κάτι on-topic (τί παίζουμε αυτή τη στιγμή), έχω τσακίσει το Ikaruga (το CD όπου να'ναι θα αρχίζει να μου φωνάζει :p )
Αφιερωμένο εξαιρετικά στον φίλο μου κλειδοκράτωρα:

ikarugasmallkz4.jpg


Στην υγεία σου φίλε μου...
 
Φίλε Ambu , μέχρι προ ολίγου προσπαθούσα να σκεφτώ τρόπο να γυρίσω την τηλερόραση στο κάθετο (CRT TV - δηλαδή αδύνατο) για να παίζω... Μόλις είδα την φωτό , καταλαβαίνεις τι έπαθα .... Απλά εκπληκτική :thumbup: :thumbup:

Με βλέπω με TFT αγγαλιά τα Χριστούγεννα (και το σέηκερ να φτιάχνω κοκτέηλ) :cool:

(και μιας και είπα οτι θέλω TFT, μόλις θυμήθηκα οτι κάποιος με ρώταγε τι δώρο θέλω για τις γιορτές :p :p)
 
Μετανιώνω που ενώ αγόρασα προσφάτως TFT οθόνη και την κάρφωσα στον τοίχο, δεν πήρα το εξάρτημα που κυκλοφορεί και έχει την δυνατότητα να περιστρέφει την οθόνη όπως την παραπάνω εικόνα.

(μήπως επειδή έκανε σχεδόν όσα η τηλεόραση που πήρα; λέμε τώρα έτσι.)
 
Lord of the Rings

Battle for middle EarthII -The rise of the witchKing
 
Painkiller. Δεν το είχα παίξει όταν είχε κυκλοφορήσει μια και τα bugs που το στοίχειωναν ήταν πάμπολα και το patch ήταν μόλις 320+ Mega και δεν είχα το κουράγιο να το κατεβάσω με την PSTN.

Απλά απίστευτο παιχνιδάκι.

Παράλληλα Oblivion. (Τι άλλο; )

Still waiting for STALKER I guess......

Shadowdancer2501 είπε:
Lord of the RingsBattle for middle EarthII -The rise of the witchKing

Άρχοντα πες μου την γνώμη σου για το παιχνίδι.

Συνηθίζω να αποφεύγω ότι έχει να κάνει με κινηματογραφικές παραγωγές μια και η ποιότητα των εν' λόγω παιχνιδιών είναι κάκιστη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Pooky: δεν έχω παίξει το expansion, μόνο το LOTR-BFME II σκέτο.

Προσωπικά το θεωρώ αξιοπρεπές μεν, σαφώς κατώτερο τίτλων όπως τα Warcraft/Age Of Empires series δε.

Μπόλικο eye candy (ειδικά κάποια super powers είναι απόλαυση) και αρκετά καλή απόδοση του Tolkien-ικού κόσμου, αλλά στο gameplay είναι απλώς μέτριο προς καλό. Μάλλον καλύτερο από τα περισσότερα άλλα LOTR games, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. :animrolleyes:
 
Pooky Το Painkiller το έβγαλα..απλά εκπληκτικό!!Πολύ καφρίλα και πολύ ωραίο γραφικό!

ambu dare Είσαι τρελός.... :D
 
Eλπίζω να μην με παρεξηγήσατε, καθώς η παραπάνω φωτό δεν είναι η δικιά μου ΤιΒι. Απλά την βρήκα στο net και είπα να δώσω ιδέες στους τρελαμένους φίλους.

(Αν και να πω την αμαρτία μου, πριν την καρφώσω την δικιά μου στον τοίχο, αφού της έβγαλα την βάση, την έβαλα λίγο στο κρεβάτι όρθια και δοκίμασα και εγώ το Ikaruga στο παραπάνω στυλ. Τρελή πόρωση, μέχρι που έσκασε μύτη το έταιρον ήμιση "Μα τί κάνεις εκεί, είσαι τρελός;" και μετά από ένα μικρό κέρασμα - μπινελίκι - όλα μπήκαν στην "θέση" τους. Πάντως μετά τα παραπάνω "αναθερμάνθηκε" η σχέση μας - ξέρετε πόση θερμότητα βγάζουν αυτές οι τηλεοράσεις, νιώθω ότι έβαλα άλλο ένα σώμα καλοριφέρ στο δωμάτιο. Δυστυχώς η δικιά μου ΤιΒι μετά τα παραπάνω παραμένει οριζοντιομένη.) :icon_cry:

Τελικά είμαι τρελός; :anim-roll:
 
Πίσω
Μπλουζα