Currently playing…

Αφηνεις το Gears για Χριστουγεννα?

Θυμησου:

Gears IGN REVIEW

Graphics 10 :It doesn't get any better than this, even on an $5,000 PC :D
 
Wally: Το Gears το βλέπω που το παίζει ο Aeon. Το έχει σχεδόν τελειώσει και έτσι μου έχει φύγει ο ενθουσιασμός της εξερεύνησης. Κάθε φορά που εμφανίζεται ξαφνικά ένας wretcher πετάγομαι τρομαγμένη πίσω. Ούτε με το Doom 3 δεν ήμουν έτσι.... Άσε τί γίνεται με την κόλαση των Boomers. Booooom....

Το Gears θέλει κότσια, κι εγώ δεν αισθάνομαι αρκετά γενναία αυτό το διάστημα για να το ξεκινήσω μόνη μου... κοτ..κοτ... :) if you know what I mean...

Το UA είναι κάτι που ξεκίνησα μόνη μου και αυτό με ενθουσιάζει. Άσε που είναι RPG και έχει και στοιχεία adventure.

Αλλά ένα - ένα .
 
Thnx mate :thumbup:

Εγώ παλι ξανατερμάτισα χθές το Final Fight ... (κάνω tribute στα side-scrolling beat em ups :) )
 
Για εκατομμυριαστή φορά το Rainbow Islands στο mame. Όπου ανακάλυψα μετά απο τόσα χρόνια πως μετά το τελευταίο νησί με τον δράκο, αν έχεις μαζέψει όλα τα διαμάντια, εμφανίζει άλλα δύο νησιά. Όση χαρά πήρα που ανακάλυψα (κάλλιο αργά παρα ποτέ) άλλα δύο επίπεδα για το αγαπημένο μου παιχνίδι, άλλη τόση λύπη πήρα που έχεις μόνο μια ευκαιρία (ζωή) να βγάλεις και τα δύο επιπλέον νησιά. Δηλαδή πρακτικά απίστευτα δύσκολο εως αδύνατο.

Τελικά το αποφάσισα. Πρέπει να γίνω βρυκόλακας για να έχω μπροστά μου μια αιωνιώτητα να παίζω rainbow. Μια ζωή μόνο δεν φτάνει.
 
Ναι αλλα ετσι θα χασεις τη χαρα του μεσημεριανου παιχνιδιου...τι ? μονο βραδυ ? χμμ.. :biglaugh:
 
Wonder Boy in Monsterland

( όποιος δεν το τελειώνει με ένα εικοσάρικο να αυτο-διαγραφεί :D :D:D)
 
Unreal. Το πρώτο και μοναδικό παιχνιδάκι με τα απίστευτα γραφικά και μουσική.

Κατά λάθος έγινε. Τέσταρα το φορητό μου με παλιά παιχνίδια (για να δω πώς και αν πάνε μία) και κόλλησα. Το παιχνιδάκι πραγματικά πετάει και δεν θα σταματήσω αν δεν το τελειώσω.

Τελικά δεν χρειάζονται και πολλά για την ευτυχία.........
 
Πίσω
Μπλουζα